Závěr sezony se blíží, na pořadu jsou (hlavně pro náš dorost a muže "B") hodně důležité zápasy.

Naše ml. přípravka vyráží v sobotu 8.6. na okresní finalový turnaj do Měčína, st. přípravka So Mochtín pak v neděli 9.6.2013 na podobný turnaj do Plánice. Na obou místech se začíná v 10,00 hodin, sraz tam je nejpozději do 9,30 hod.

Naši ml. žáci si mistrák odehráli již dnes 7.6. doma s SK Klatovy 1898 "B". Soupeř přijel posílený, vyhrál 3:0, ale naši kluci mu byli rovnoceným soupeřem, jen lepší zakončení chybělo. Rozhodčí Petr Švátora.

Starší žáci So Mochtín zajíždí v neděli 9.6. do Strážova, kde zápas začíná v 10,00 hodin

Dorostenci So Mochtín jedou též v neděli 9.6.2013 do Nýrska, kde je čeká těžký zápas s místní Okulou. Začátek je stanoven na 10,00 hodin.

M u ž i "B"  - mají před sebou v neděli 9.6.2012 důležitý zápas v Bolešinech, kde se bude rozhodovat o cenných bodech k záchraně. Potřebují je oba celky ( a náš "B" tým především) a tak mne doslova vyrazila dech účast (spíše neúčast) hráčů tohoto týmu (ale i dorostenců, hrající za "B" muže) na dnešním treninku v Mochtíně. Krásné počasí, perfektně připravené hřiště, trenéři mužů i dorostu k dispozici- jen hráči chyběli. A bohužel, ani se nepokusili omluvit se, popř. sdělit, zda s nimi můžeme alespoň počítat na zápas. Takže, sestavu jsme s Jardou Pavlíkem dali na papír(1/2 hodiny jsme navíc obvolávali hráče, zda budou, či ne), ale vůbec nemám chuť jí zveřejňovat, protože je tam více otazníků než-li je zdrávo. Jistí by měli být : Sysel, Zahradník, Bejvl, Potužník, Bláha, Švátora P. + 2 hráči, které použijeme z "A" týmu (domluvíme po sobotním utkání) - s otazníkem pak tito, které žádáme o potvrzení účasti : Šup, Šťastný, Novák, Křivánek, Sukovatý, Schejbal, Žiak M. , Kloupar, Voráč, popř. další. Zápas v Bolešinech se hraje od 17,00 hod., jedeme k němu auty, z Mochtína je odjezd v 15,50 hod., z Klatov od pošty také v 15,50 hod., sraz v Bolešinech do 16,05 hod.

M u ž i "A" Sokola Mochtín odehrají svůj předposlední zápas I.B třídy doma v Mochtíně v sobotu 8.6.2013 se SOKOLEM LOSINÁ.  Zápas začíná v 17,00 hodin, sraz hráčů i vedení v  16,00 hod. Nominace :  Rajtmajer, Dolejš Ji., Špindler, Hrudička, Staněk, Švátora P., Kul, Flodr, Cihlář, Plánička, Schejbal, Sysel, Šup, Zahradník

.. přijďte se podívat, přijďte s našimi fotbalisty oslavit velký úspěch - postup do I.A třídy !!!