S ohledem na deštivé počasí a rozmáčená hřiště a zároveň i na nepříznivou předpověď počasí na nadcázející víkend 1. a 2. června 2013 ruší STK OFS Klatovy veškeré plánované turnaje přípravek a mistrovské zápasy mládeže i dospělých !  Plzeňský krajský svaz zatím toto rozhodnutí nevydal, o případném zrušení zápasu dorostu Mochtín - Koloveč a mužů "A" Blovice - Mochtín mohou, po individuelním souhlasu STK PKFS Plzeň, rozhodnout (s předstihem) pořádající kluby. My (Mochtín) jsme zatím nedělní zápas dorostu Mochtín - Koloveč nezrušili, počkáme, ajké bude v sobotu počasí a terén hřiště. Neozvaly se zatím ani Blovice, ale vše může být za nějaký čas úplně jinak.

Turnaje ml a st. přípravek , které se měly odehrát v Mochtíně tuto sobotu a neděli (1. a 2.6.) se ruší a již se hrát nebudou v žádném náhradním termínu.  Oba naše týmy se ale již o příštím víkendz zúčastní OKRESNÍHO FINÁLE v Měčíně a Plánici dle původního rozpisu.

Zápas ml. žáků , který se měl hrát v NE 2.6. v Zavlekově (Nal. Hory - Mochtín), bude odehrán v náhradním termínu v NE 30.6. opět v Zavlekově - ještě upřesním !

Zápas st. žáků , který se měl hrát tuto SO 1.6. u nás v Mochtíně (Mochtín - Hrádek od 14,30) bude odehrán v náhradním termínu ve ČT 13.6. od 17,30 hod. v Mochtíně !

Zápas OP mužů So Mochtín "B" - So Vrhaveč , který se měl odehrát tuto SO 1.6. od 17,00 hod. v Mochtíně, bude odehrán v náhradním termínu ve STŘ 12.6. od 18,00 hod. v Mochtíně !

Tyto náhradní termíny jsou závazné, počítejte s tím !!!

Zároveň sledujte tyto naše webové stránky, může dojít ke změnám, nejen ve výše uvedených informacích, ale i u zápasů krajských soutěží (dorost, muži "A"), které řídí PKFS Plzeň.

V neděli 2.6.2013

by se (zatím) měly hrát zápasy : od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu Mochtín - Koloveč, od 17,00 hod. pak zápas I.B třídy Blovice - Mochtín

NOMINACE mužů "A" na nedělní zápas  (2.6.) do Blovic : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., , Špindler, Kul, Babka, Cihlář, Staněk, Plánička, Hrudička, Flodr, Schejbal, Švátora P., Šup, Sysel. Jede se autobusem, odjezd z Mochtína v 15,00, z Klatov od Beránka v 15,10 hod.

Srdečně zveme i naše fanoušky ! Snad nám naši fotbalisté udělají radost a konečně budeme moci slavit definitivní 1.místo v I.B tř., sk.B a postup do I.A třídy !  Potřebujeme v Blovicích vybojovat alespoň 1 bod .