Po pátečním treninku byla provedena nominace hráčů na mistrovské zápasy našich mužů "A" i "B", které se hrají v sobotu 25.5. ve Velkém Boru a v neděli 26.5. pak doma se Žichovicemi.

Sobota 25.5.2013

.. od 17,00 hod. OP mužů  So Velký Bor - So Mochtín "B"  . K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína je v 15,30 hod. . Nominace :  Švátora P. Flodr, Sysel, Zahradník, Šťastný (?), Šup, Sukovatý, Troch , Kašpar, Dolejš Ji., Kul, Jarabica (?) + dorostenci Bejvl, Žiak, Bláha (?), Potužník  - hráči s otazníkem co nejdříve oznámí, zda na 100 % budou, či ne ! Volejte - 605357370 - K.Šot - děkuji !

Neděle 26.5.2013

.. od 17,00 hod. - I.B třída mužů So Mochtín - TJ Žichovice . Sraz před derby zápasem je v 16,00 hod. pro hráče i vedení. Nominace : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Špindler, Babka, Cihlář, Staněk, Plánička, Hrudička, Švátora P., Kul, Schejbal, Šup, Sysel - případné omluvy na Jar. Cihláře, či Stana Jarabicu -obratem ! Díky

- na uvedené zápasy srdečně zveme všechny naše příznivce !!!