První "Májový víkend" přináší příznivcům So Mochtín bohatý fotbalový program.

Sobota 4.5.2013

Již dopoledne (od 10,00 hod.) se na hřišti v Mochtíně hraje turnaj mladších přípravek za účasti 4 družstev (Mochtín, Nýrkso B, Horažďovice A a B)

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - OP mužů - So Mochtín "B" - So Nezamyslice. Sraz v 16,00 h., nominace : Skřivan, Šup, Novák, Sukovatý, Křivánek, Šťastný, Zahradník, Sysel, Zoubek, Bejvl, Žiak J., Zajíc, Bláha, Kloupar (?), Troch (?) - hráči s otazníkem sdělí, zda budou moci přijít !

.. "A" muži So Mochtín zajíždí k utkání I.B třídy do Starého Smolivce, kde zápas začíná v 17,00 hod. Jede se autobusem, odjezd z Mochtína v 15,00 hod., z Klatov (od Beránka) v 15,10 hod., nominace : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Špindler, Staněk, Kul, Flodr, Babka, Cihlář, Plánička, Hrudička, Švátora P., Schejbal

Neděle 5.5.2013

..od 10,00 hod.  - KS dorostu - Sokol Mochtín - Dynamo Horšovský Týn

.. od 10,00 hod. v Kolinci - turnaj starších přípravek za účasti 4 družstev (Kolinec, Mochtín, Měčín, Klatovy "A")

.. od 14,00 hod. v Bolešinech utkání OP st. žáků SK Bolešiny - Sokol Mochtín

Srdečně zveme naše fanoušky na všechny uvedené zápasy, předem děkujeme za podporu !