Po pátečním treninku jsme provedli nominaci na sobotní zápas mužů "B" v Týnci i na nedělí domácí zápas našeho áčka mužů se ZČE Plzeň B.

Zde je :

..sobota 27.4.2013

.. OP mužů od 17,00 hod. So Týnec - So Mochtín "B" - nominace : Kloupar, Sukovatý, Novák, Kašpar, Nováček, Zoubek, Šup, Křivánek, Zahradník, Švátora P., Jarabica (?), Müller (?), Sysel (?) - případní další hráče z dorostu zajistí TR Jar. Pavlík. Hráči s otatzníkem ještě dají vědět, zda dorazí, či ne.  Doprava auty, spol. odj. z Mochtína v 15,50 h., ostatní sraz na Týnci v do 16,05 hod.

.. neděle 28.4.2013

.. I.B tř. mužů - od 17,00 hod. v Mochtíně - Sokol Mochtín - Dynamo ZČE Plzeň "B".  Sraz hráčů i vedení v 16,00 hod., nominace : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Kul, Flodr, Babka, Cihlář, Švátora P., Staněk, Hrudička, Schejbal, Plánička, Špindler, Kašpar, Sukovatý.

Přejeme hodně úspěchů, srdečně zveme na zápasy všechny naše příznivce !!!