V sobotu 20.4.2013 hrají naši muži A i B o další mistrovské fotbalové body. Doma od 17,00 hod. hraje naše béčko s vedoucím týmem tabulky okresního přeboru FK Horažďovice "B", ve stejnou hodinu pak naše ÁČKO zahájí svůj zápas ve Švihově s místním FC, který naopak tabulku I.B třídy uzavírá. Ještě dodávám, že naše béčko na podzim 2012 v Horažďovicích uhrálo nečekaný a hodně cenný 1 bod, mochtínské áčko doma Švihov porazilo a výhra našich fotbalistů se očekává i nyní.

Dnes v pátek 19.4. bylo v Mochtíně odehráno již mistrovské utkání OP mladších žáků. So Mochtín v něm porazil TJ Žichovice  6:1.  Blahopřejeme !

Sobota 20.4.2013

.. od 17,00 hod. - I.B tř. mužů  FC Švihov - Sokol Mochtín. K zápasu jedeme auty, spol. odjezd z Mochtína v 15,40, z Klatov od pošty v 15,50 hod. Nominace : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Staněk, Hrudička, Švátora P., Flodr, Schejbal, Kul, Babka, Špindler, Plánička, Sukovatý, Jarabica

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - OP mužů So Mochtín "B" - FK Horažďovice B. Sraz hráčů i vedení v 16,00 hod., nominace : Müller, Kloupar, Bláha, Šup, Nováček, Novák, Zahradník, Šťastný,Sysel, Voráč, Bejvl, Troch (?), Peleška (?) Rubáš, Zoubek (?), Zajíc (?) - hráči s otazníkem obratem sdělí TR Jar. Pavlíkovi, zda na 100% na zápas dorazí, či ne - popř. volejte K.Šota - 605357370 - děkuji !

V neděli 21.4.2013

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu  Sokol Mochtín - Slavoj Stod.

srdečně zveme všechny naše příznivce na uvedené zápasy !!!