V sobotu 6.4.2013 odehráli své mistrovské zápasy muži "A" i "B" Sokola Mochtín. Doma hrálo béčko derby se Startem Luby "B" a po dobrém výkonu smolně prohrálo 2:3. Áčko hrálo derby v Měčíně a po kvalitním výkonu zaslouženě získalo 3 body za výhru 1:0.

I.B.tř. mužů - Sokol Měčín - Sokol Mochtín  0:1 (0:0). V zápase o 1.místo v tabulce byl Mochtín od začátku hodně aktivní, měl více ze hry, lépe kombinoval a v 10.minutě mohl jít do vedení. Golovku J.Cihláře ale zblízka zlikvidoval domácí golman Šlais. Domácím se povedla brejková akce v 15.minutě, na jejím konci byl Kroupa, ale i tentokráte se skore neměnilo jen zásluhou skvělého zásahu našeho golmana P.Rajtmajera. Do poločasu pak měl více šancí Mochtín, ale domácí golman byl k nepřekonání. Po přestávce tlak Mochtína sílil, domácí se prakticky jen bránili, ale gol do sítě Měčína stále nepřicházel. Až v 80.minutě přišla rychlá a přesná akce našeho mužstva, na jejím konci byl T.Babka, který přesnou přihrávkou našel Jar. Cihláře a ten se nemýlil - 0:1. Zbytek zápasu se pak Mochtín zaměřil na ubránění zaslouženého vedení. Domácí se totiž vrhli do závěrečného náporu, chtěli alespoň vyrovnat, ale nepovedlo se jim to. Nejblíže k tomu měl po závaru před naší brankou v 87.min. domácí kanonýr Němec, ale náš golman P.Rajtmajer nohou jeho zakončení zneškodnil. Hrálo se bojovně, ale slušně, rozhodoval r. Kulhánek, ŽK 2:1, 80 diváků. Sestava  : Rajtmajer, Staněk, P.Švátora, Hrudička, Špindler (82.Schejbal), Flodr, Ji. Dolejš, Babka, Kul (85. Sukovatý), Cihlář, Plánička, branky : Jaroslav CIHLÁŘ  - 1

OP mužů - Sokol Mochtín "B" - Start Luby "B"  2 :  (1:1). Hosté jsou v čele tabulky a k derby přijeli v silné sestavě. Náš tým ale nezůstával pozadu, byl hostům více než rovnoceným soupeřem, jen toho trochu více sportovního štěstíčka chybělo. Šance na gol měl hlavně náš J.Voráč, výbornou střelu Zd. Nováka do šibenice navíc bravurně zlikvidoval golman hostů Kodeš.  Luby šly do vedení ve 26.min. golem Jiřího Bešty, ale ve 38. min. srovnal na 1:1 náš Vašek Nováček, začínalo se znovu. Luby  měly lepší vstup do II.poločasu, když hned ve 46.minutě znovu skoroval Ji.Bešta, hosté opět vedli o gol. Na 2:2 srovnal v 54.min. náš Jan Voráč a byl v dalších šancích. Bohužel, gol z nich nepadnul, naopak v 78. min. se z VPK přesně trefil hostující Jos. Voráček, Luby "B" si za těsnou výhru odvezly všechny tři body. Rozhodčí Zd. Říha z Nal. Hor, ŽK 2:1, 30 diváků. Sestava :  Müller, Bláha L., Šup, Bejvl, Křivánek, Šťastný, Zahradník (Žiak J.), Matoušek M. (80.Kloupar), Nováček (66.Potužník), Voráč, Novák,  branky Mochtína  : Václav NOVÁČEK, Jan VORÁČ - po 1

TRENINKY mužů budou v následujícím týdnu v úterý od 17,30 hod.  a pátek od 18,00 hod.

dorostenci - ve středu a pátek od 17,00 hod.