Závěr března 2013 je stále hodně zimní, fotbalistům vůbec nepřeje. Napadla další vrstva sněhu, v celém okrese jsou hřiště po sněhem, mrzne. Všichni netrpělivě čekají na splnění předpovědi, že se v závěru tohoto týdne oteplí, sníh zmizí a bude se moci hrát !

Stoprocentní jistota zlepšení stavu je ale nejistá a proto i tentokráte STK OFS Klatovy ruší částečně fotbalové soutěže na nastávající víkend.

Hrát se ve dnech 30.3.2013 nebudou zápasy OP mladších, ani OP starších žáků, ani zápasy IV. a III. třídy mužů.

V platnosti zatím zůstává jen odehrání  zápasu  I.B tř. mužů Mochtín "A" - Pačejov ( v neděli 31.3. od 15,00 hod. u nás v Mochtíně .   O jeho případném zrušení budeme muset rozhodnout v pátek po treninku a to podle stavu hrací plochy !

Hrát se nebude sobotní utkání (30.3.) OP mužů FK Janovice - So Mochtín "B". Dnes 29.3. před polednem bylo rozhodnuto, že bude odehráno v náhradním termínu !

Dorostenci So Mochtín měli hrát v sobotu 30.3. od 10,00 hod. v Chanovicích, ale hřiště je tam stále pod sněhem. Dnes večer  jsme se dohodli, že utkání posuneme na Velikonoční pondělí 1.4.2013 se začátkem v 10,00 hod.  Vše podlehá schválení STK PKFS, předběžně s tím ale počítejte ! Informace včas vydáme.