Sobotní zápas Luby - Mochtín na umělce v Sušici je pro oba soupeře posledním vystoupením v turnaji "O pohár starosty města Sušice". Lubskému Startu stačí ke konečnému 3.místu v tunaji remisa s našim celkem. Mochtín. chce-li být třetí, musí vyhrát. Ale výsledek pro oba týmy nebude tak důležitý, spíše půjde trenérům obou celků o to, aby si jeho svěřenci dobře zahráli a nezranili se.

Sobotní zápas 23.2.2013 Luby - Mochtín se hraje v Sušici od 11,00 hodin , naši fotbalisté na něj jedou auty, společný odjezd z Mchtína bude v 9,40 hodin. Po dnešním, pátečním treninku stanovil trenér Stano Jarabica tuto nominaci hráčů : Kloupar, Cihlář, Plánička, Schejbal, Nováček, Babka, Voráč, Šťastný (?), Dolejš Ji. a T., Kul (?), Hrudička, Švátora P., Staněk, Flodr.