Po bojích v základních skupinách turnaje "O pohár strosty Sušice" jsou nyní na pořadu zápasy o konečné pořadí. Mochtínští muži se ze základní skupiny probojovali ze 2.místa do skupiny "A" mezi čtyři nejlepší celky turnaje. Zatím jsou bez bodu, protože v utkání Sušice A - Mochtín, jehož výsledek se do nové tabulky započítává, prohráli těsně 3:4.

Nyní čeká na Mochtín silná Okula Nýrsko, která do finalové čtyřky postoupila z 1.místa skupiny "B".

Utkání  Mochtín - Nýrsko se hraje opět na umělce v Sušici a to v sobotu 16.2.2013 od 13,00 hodin. Jede se na něj auty hráčů, společný odjezd z Mochtína bude v 11,40 hodin.

Nominace byla provedena trenérem St. Jarabicou po pátečním treninku a je následující : Kloupar (Vítovec ?), Dolejš Ji + T., Plánička, Hrudička, Švátora P., Babka, Plánička, Flodr, Nováček, Kul, Schejbal, Kašpar L., Cihlář

Držíme palce !!!