Ve druhém kole zimního turnaje v Sušici se v neděli 3.2.2013 střetli naši fotbalisté - muži s domácí Sušicí "A". ˇuvod utkání patřil domácím, kteří již v 18.minutě vedli 2:0 a mohli dát i další branky. Náš mladý golman však tým podržel, ten se postupně zvednul ve svém výkonu a domácího soupeře následně hodně potrápil. Mochtín totiž nejen vyrovnal, ale v 78.minutě šel dokonce do vedení 3:2 !  Pak ale přišla o 4.minuty později přísně nařízená penalta proti Mochtínu, kterou se dostatli domácí znovu do hry. Srovnali na 3:3 a čtyři minuty před koncem vsítili Kočím i vítěznou branku.

TJ Sušice "A" - Sokol Mochtín  4 : 3 (2:1).

15.min. ... rychlá domácí akce z pravé strany a prudké zakončení - ...1:0,

18. min. .. další brejk domácích a bleskové zakončení ...................... 2:0

22. min. .. střela T.Babky ze 22 m jen těsně minula domácí branku

37. min. ... po rohovém kopu se zblíska golově prosadil Jiří Dolejš  .....2:1

50.min. .. rychlý průnik Zd.Pláničky, přihrávku proměnil v gol J.Schejbal ..2:2

52. min. domácí po rohu nastřelili tyč mochtínské branky, o osm minut na to nastřelil břevno na druhé straně náš Jakub Schejbal a o dvě minuty později v čisté golovce znovu trefil břevno sušické branky náš Jiří Dolejš !

78. min... T.Babka prudce nacentroval z p.strany, domácí si dali vlastence - 2:3

82.min. -..čistý zákrok Ji.Dolejše posoudil RO jako penaltový, pomohl domácím k vyrovnání z pokutového kopu ....................................................................       3:3

86. min.. prudkou střelu náš golman neudržel, domácí Kočí dorazil .....  4:3

Sestava : Vítovec, Staněk, Plánička, Hrudička, Švátora P., Flodr, Babka, Kul, Novák (Schejbal), Dolejš JI., Cihlář, branky : SCHEJBAL Jakub, DOLEJŠ Jiří

TRENINKY pokračují tradičně v úterý a pátek od 18,00 hod. v Mochtíně, další zápas odehrají naši muži v Sušici v sobotu 9.2.2013 od 12,00 hod. se So Hradešice