Již 8.ročník turnaje v halové kopané seniorů nad 45 let "O putovní pohár TJ Sokol Mochtín" pořádá náš fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín.

Uskuteční se v neděli 20.ledna 2013 od 12,30 hod. (prezentace týmů je ve 12,00 hod.) ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech.

Sokol Mochtín staví tradičně 2 družstva - "A" tým dává dohromady Milda Plánička, "B" tým, který obhajuje loňské prvenství, pak Karel Šot

Je přihlášeno rekordních 9 týmů (So Dlažov, So Mochtín "A", Arosa Luby, Vejce, 1.FC Sušice, TJ Žihobce, So Mochtín "B", TJ Sušice a nováček SG Horažďovice. Hrát se bude nejdříve ve třech skupinách, pak o konečné pořadí. Jsou připraveny poháry pro tři nejlepší týmy a další ceny, oceněni budou i nejlepší jednotlivci.

K vidění budou jistě i kvalitní výkony, protože ve všech týmech budou hrát suproví hráči dřívějších let !  Přijďte se podívat.