Mistrovský fotbalový podzim 2012 se pomalu blíží ke svému závěru. Počasí zatím fotbalistům přálo, ale nyní se má výrazně měnit k horšímu.

Proto je dobře, že o minulém víkendu skončila posledním podzimním turnajem naše mladší přípravka, další naše týmy ale stále pokračují v bojích o mistrovské body. V posledním podzimním turnaji se doma představí naše starší přípravka a to v neděli odpoledne, doma budou hrát i naši starší žáci a dorostenci, stejně tak i muži "B". Ven jede jen naše áčko mužů, které v neděli zajíždí k dalšímu okresnímu derby zápasu I.B třídy do Žichovic !

Sobota 27.10.2012

..od 12,00 hod. doma - OP st. žáků Sokol Mochtín - SK Kovodružstvo Strážov

.. od 14,30 hod. doma - OP mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Velký Bor, sraz nominovaných i vedení je ve 13,30 hod., nominace : Kloupar, Kolárik ml., Sysel, Nováček, Kašpar L., Zahradník, Voráč, Sukovatý, Šťastný, Kubala, Potužník, Bláha L., Žiak M. a J., popř. další dorostenci  - případné omluvy obratem zde, nebo na mob. K.Šota - 605357370.

Neděle 28.10.2012

.. od 10,00 hod. doma - KS dorostu Sokol Mochtín - Sokol Kasejovice

.. od 14,00 hod. doma - turnaj starších přípravek za účasti týmů : Plánice, Sušice A a B + Mochtín

.. muži "A" zajíždí k utkání I.B třídy do Žichovic. Utkání TJ Žichovice - Sokol Mochtín začíná ve 14,30 hod., jede se k němu auty hráčů, společný odjezd z Mochtína od hřiště je ve 12,50 hod., nominace : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Hrudička, Staněk, Švátora P., Špindler, Babka, Plánička, Cihlář, Flodr, Voráč, Kašpar V., Sysel, Zahradník

Na všechny uvedené akce zveme srdečně všechny naše příznivce !!!