Aby se mohlo zdárně  uskutečnit plánované zimní soustředění mužů a dorostenců 2013, je nutné ho včas připravit. Některé záležitosti jsou již předběžně zajištěny, ale to nejdůležitější je : zjistit Váš zájem a závazné přihlášky !

Soustředění by se :

.. uskutečnilo buď poslední týden v únoru, nebo první týden v březnu 2013 a to na Špičáku

.. ubytování by bylo na jednom penziónu, který má kapacitu pro 18 osob a v době soustředění by byl k dispozici jen mochtínským fotbalistům ! K dispozici budou dvě koupelny a dva záchody + jsou tam dvě kuchyňky, ve kterých je možné si připravovat jídlo i občerstvení a také klubová místnost pro společné posezení a zábavu.

.. soustředění by probíhalo zhruba takto : začínalo by se ve čtvrtek v 17,00 hodin, ukončení v neděli kolem 15,00 hodin. Účastníci si s sebou vezmou běžky, věci do tělocvičny i na běhání ven, ale hlavně dobrou náladu !

.. každý účastník by si musel náklady na soustředění uhradit sám. Cena ubytování je 250,- Kč za noc na jednoho účastníka, cena tělocvičny za  1 hod. je 300,- Kč, ale je domluvená sleva. Na obědy by se někam chodilo (domluví se dle zájmu) a i další stravování (snídaně, večeře) by bylo na náklady účastníků.

.. FO So Mochtín se pokusí přilepšit účastníkům nějakým proviantem, bude též hradit pronájem tělocvičny. Pomůže případně též těm, kteří nemají k dispozici běžky (se zapůjčením běžek, bot i hůlek). Nutné však včas nahlásit, včetně velikosti bot !

.. Vzkaz od trenéra Jardy Cihláře : byl bych rád, kdyby se soustředění příští rok uskutečnilo a pokud možno v co největším počtu hráčů ! Přidat se mohou i naši dorostenci.

Zájemci o účast na tomto soustředění  napíší své závazné "ANO" níže v komentáři, též se pak podepíší na listinu účastníků na nástěnce v nové kabině !  Termín přihlášek do konce října 2012  !!!  Dodržte ho prosím.

Případné další otázky Vám zodpoví Jarda Cihlář