V sobotu 15.9.2012 bude na hřišti v Mochtíně hodně rušno. Dopoledne od 10,00 hod. bude v Mochtíně na dvou hřištích rozehrán okresní turnaj mladších přípravek a to za účasti těchto týmů : So Mochtín, SK Klatovy 1898 "A", TJ Sušice "A" a FK Horažďovice "B". Naše naděje to nebudou mít vůbec jednoduché, ale každý začátek je těžký - přijďte je povzbudit !  Od 14,00 hod. se pak v Mochtíně hraje mistrovský zápas OP st. žáků So Mochtín - So Hradešice a po něm pak  hlavní zápas sobotního odpoledne - OP mužů - So Mochtín "B" - Svatobor Hrádek "A".   Pěkný zápas je na pořadu i v neděli 16.9. doma v Mochtíně, kdy od 10,00 hod. se bude hrát dorostenecké derby KS Mochtín - Luby. Mochtínské áčko mužů jede ven - do Hradešic.

SOBOTA 15.9.2012

..od 10,00 hod. doma v Mochtíně - TURNAJ ml.přípravek za účasti družstev: Mochtín, Klatovy, Sušice, Horažďovice "B".  Ve stejnou hodinu začne turnaj st. přípravek v Pačejově, kde bude startovat i náš tým So Mochtín + Pačejov, Bolešiny a Plánice.

.. od 14,00 hod. doma v Mochtíně - zápas OP st. žáků So Mochtín - So Hradešice

.. od 16,30 hod. doma v Mochtíně - OP mužů - So Mochtín "B" - Svatobor Hrádek "A". Sraz hráčů i vedení v 15,30 hod., nominace :  Kolárik J.ml.(?), Nováček, Voráč, Šťastný, Troch, Sukovatý, Bejvl J., Hrudička, Potužník, Žiak M. (?) a Jan (?), Kubala (?),Kloupar (?), Zajíc, Bláha (?),  - hráči bez otazníků jsou jistí, s otazníjky bohužel NE ! Nebyli na treninku, ani jsme je telefonicky nekontaktovali. Bohužel, na trenink nepřijeli ani trenéři J.Kolárik, ani J.Pavlík, ani nezavolali. Takhle si trenérskou práci u týmu, který hraje okresní přebor nepředstavuji ! Se St. Jarabicou jsme zkoušeli zajistit i další hráče, ale ti pro zranění, či z jiných důvodů nemohou (Novák, Křivánek,Sysel, Flodr, Špindler, Müller) Takže, prosím hráče s otazníky, aby dali obratem vědět, zda budou na zápas k dispozici, či ne (volejte, posílejte SMS na : 60535737o - K.Šot, aby byla šance ještě zajistit nějakou náhradu). J.Pavlíka prosím, aby zkusil ještě zajistit P.Kardoše, M. Matouška, popř. další kluky z dorostu (nemohou Rubáš ani Kuželík) - děkuji!

Neděle 16.9.2012

..od 10,00 hod. doma - derby KS dorostu So Mochtín - Start VD Luby

.. od 10,30 hod. venku OP ml. žáků  - TJ Žichovice - Sokol Mochtín

..od 16,00 hod. venku - I.B tř. mužů - So Hradešice - So Mochtín "A". K zápasu jedeme auty hráčů, společný odjezd z Mochtína od hřiště bude ve 14,35 hod. , nominace :  Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Babka, Šup, Plánička, Švátora P., Cihlář, Kašpar V. a L., Staněk, Flodr, Špindler, Voráč, Hrudička,Sukovatý,  (případné omluvy obratem - 605 357370 - děkuji)

Program je bohatý, srdečně na něj zveme všechny naše příznivce !!!