Ve středu 15.8.2012 odehráli muži So Mochtín další přípravný zápas. Opět na domácím hřišti v Mochtíně, tentokráte se st. dorostem SK Klatovy 1898. Hosté, hrající krajský přebor, se představili jako běhavý soupeř, který v řadě případech přinutil náš tým k nečekaným chybám. Koncovka ale byla nakonec jejich největší slabinou a tak z toho byl nakonec hokejový výsledek, který vyzněl jednoznačně pro naše mužstvo Sokola Mochtín.

Stř. 15.8. - přípravný zápas So MOCHTÍN muži - SK KLATOVY 1898 st.dorost  9:2 (4:0). Zápas odřídil r. laik (p.St. Bejvl), hrálo se za úmorného vedra, bez většího střídání. Mochtín měl sice v záloze připraveno 5 dorostenců, ale ti nakonec do hry nenaskočili. Sestava Mochtína : P.Rajtmajer, O.Šup, P.Švátora, T.Dolejš, P.Sysel, V.Kašpar, Ji.Flodr, Ji.Dolejš, J.Křivánek (75. L.Kašpar), Zd. Plánička, J.Cihlář. Branky :  Jiří DOLEJŠ - 3, Zdeněk PLÁNIČKA - 2, Jiří FLODR, Jaroslav CIHLÁŘ, Tomáš DOLEJŠ, Václav KAŠPAR - po 1. Za hosty skoroval David Dolanský, 1 branka byla vlastní.

TRENINK  mužů i dorostenců je v pátek 17.8. od 18,00 hod., po něm bude provedena nominace na sobotní mistrák "B" mužů do Běšin, i na poslední (nedělní) přípravu mužů "A" doma s Mrákovem. Samozřejmě, že do týmů mužů budou nominovaní i naši šikovní dorostenci - počítejte s tím !