Ve středu 8.8.2012 odehráli mochtínští dorostenci přípravný zápas na domácím hřišti. Soupeřem jim byl tým SK Klatovy 1898, účastník krajského přeboru. Trenér hostů (Mochtíňák) Jiří Podráský dal příležitost především mladším dorostencům Klatov, ale i náš úspěšný trenér Jaroslav Pavlík, který dovedl letos svůj tým k titulu přeborníka okresu Klatovy a tím pádem i do krajské soutěže, dal šanci zahrát si novicům, kteří přišli ze žáků, včetně novým posilám - klukům z jiných klubů, kteří budou v Mochtíně startovat na střídavý start.

dorosty Sokol Mochtín - SK Klatovy 1898  2 : 0 (0:0). V prvním poločase to byl vyrovnaný souboj. Mochtín měl sice více ze hry, ale do zakončení se moc nedostával. Na každé straně zazvonilo břevno, největší šanci na gol měl kuriózně náš nejmladší hráč na hřišti - st. žák Vilda Pretzelmayer, který byl málo důrazný při zakončení odraženého míče do prázdné branky z malého vápna. Po přestávce Mochtín výrazně přidal, přehrával svého soupeře a zaslouženě zápas dotáhl do vítězného konce. V 65.minutě se přesně z VPK trefil Jirka Flodr (nejlepší hráč Mochtína), v 80.minutě pak zvýšil na 2:0 Kuželík, kterému na gola přihrával Jan Potužník. Hrálo se na vzorně připraveném trávníku, slušně (bez karet), za přesného rozhodování Petra Švátory.

Utkání ukázalo, jak na tom naši kluci jsou. Zcela jasně bylo na některých vidět, jak jdou výkonnostně nahoru, na některých naopak, jak je znát, že mají málo natrenováno. Doufám, že všichni se maximálně zapojí do další letní přípravy a udělají pro úspěch mochtínského fotbalu v dorostenecké kategorii maximum.

Připomínám dorostencům, že další trenink je v pátek 10.8. od 18,00 hod. v Mochtíně. Ti nejlepší pak budou nominováni do víkendových zápasů mužů !

Přineste s sebou peníze na úhradu čl. příspěvků za II.pololetí r.2012 - 350,- Kč ! Pro každého hráče je pak připraveno treninkové tričko s nápisem TJ Sokol Mochtín !