Na sobotu 7.7. si tréner Jaroslav Pavlík připravil dokopnou a rozloučení s ročníkem 1993.

Samozřejmě,že slavit se bude i postup do Krajské soutěže dorostu.K tomuto úspěchu si touto cestou dovolím všem hráčům  poblahopřát a zároveň jménem TJ Sokol Mochtín poděkovat za vzornou reprezentaci.

Místem konání je jako tradičně Chlistov.Sraz na  místě je již ráno aby se stačilo připravit dřevo na večerní táborák a samozřejmě i nějaké to občerstvení.Součástí bude i zápas proti "Staré gardě Chlistov",takže kopačky a věci na fotbal s sebou.

Kromě již zmíněných věcí na fotbálek vemte s sebou i hudební nástroje, případně nějaké kulinářské překvapení z vlastní zahrádky a samozřejmě dobrou náladu.

Přesný čas začátku ani závěru akce není pevně stanoven.Kdo bude chtít přespat ať nezapomene spacák a stan.