Další důležité vítězství,tentokrát na domácí půdě si na své konto připsali naši žáci.

Úvod zápasu s Plánicí jasně patřil mochtínským.Více než čtvrthodinu nepustili hosty z jejich poloviny a vytvořili si spoustu střeleckých příležitostí.Jakub Bejvl trefil z blízka pouze hostujícího brankáře a v další šanci hlavičkoval nad.

Několik dalších golovek pustupně spálili R.Matoušek,Kučera,Smolík ,Bláha a tak zákonitě přišel trest v podobě vedoucí branky Plánice.Při ojedinělém brejku utekl Klouparovi hostující Opl,byl faulován ve vápně dobíhajícím M.Matouškem a následoval PK.Naštěstí hned za čtyři minuty vyrovnal Smolík po krásné akci a nahrávce J.Moreho střelou do prázdné branky.Do poločasu jsme si vytvořili opět  několik slibných příležitostí,ale buď chybělo tolik potřebné štěstí nebo byl proti plánický brankář.

Po změně stran jsme nastoupili na hřiště s odhodláním zvrátit vítězství na svou stranu.Pokud jsme měli v první půli herní převahu ve druhé byla ještě výraznější,navíc hosté začali odpadat i fyzicky.Hrálo se výhradně na polovině soupeře a bylo pouze otázkou času,kdy se podaří skorovat.To se povedlo Zbyňkovi Smolíkovi v 63.minutě. V 66.minutě se letos poprvé prosadil podzimní král střelců J.More.Účet uzavřel Kučera v 70.minutě,když předtím v podobné situaci sám před golmanem netrefil bránu.

Poděkování patří všem hráčům včetně náhradníků.Pro diváky to byla určitě hezká podívaná se spostou krásných fotbalových momentů.Stínem na celém utkání bylo chování plánického trénera,který urážel sprostými nadávkami snad každého kdo mu přišel do cesty(od rozhodčího přes hráče obou týmů!!! až po diváky.) Asi si zřejmě neuvědomuje,že má být svým svěrěcům příkladem.Jestliže je takových trenérů více nemůžeme se potom divit co se děje na fotbalových trávnících,ale to je téma pro jiné a kompetentější.

Sestava Mochtína:Kardoš-Potužník,Flodr,Matoušek M.,Kloupar-Smolík,Bláha,Kučera,More J.-Bejvl,Matoušek R.(65.min. Tengler).Připraveni byli:More P.,Zajíc,Hájek.

Branky: 22,63 min. Smolík,66 min. More J.,70 min.Kučera-za hosty v 18.minOpl Vojtěch.