Poslední přípravné zápasy odehráli naši muži  v neděli 18.března 2012. Za týden je čeká již zahájení mistrovského jara !

"B" muži hráli v Bolešinech a uhráli remisu 1:1, když domácí vyrovnávali na 1:1 z přísně nařízené penalty v poslední minutě utkání.

"Áčko" mužů odehrálo svoji poslední přípravu v Mrákově. Přálo počasí, k vidění bylo osm branek. Mochtín vyhrál 5:3

SOKOL Mrákov - SOKOL Mochtín  3:5 (1:4). Náš tým byl v úvodu zápasu pod tlakem, domácí kopali několik rohových kopů, ale bez golového efektu. Po 15.minutách se hra vyrovnala, za pět minut na to šel Mochtín do vedení po střele Jardy Cihláře ze 20 metrů. O sedm minut později založil pěknou akci St.Jarabica. Uvolnil Zd. Nováka, který nahrál před branku a nabíhající J.Schejbal zvýšil na 2:0 pro Mochtín. Domácími branka otřásla. Do jejich rozhozené obrany se vzápětí vřítil Ji.Flodr, nahrál T.Dolejšovi a ten se také trefil do černého, Mochtín vedl 3:0 ! Ne však dlouho. Vzápětí naše obrana špatně zahrála ofsajd systém, domácí toho využili, snížili na 1:3. Poločas bohatý na branky pak uzavřel brankou z penalty náš kapitán Jar. Cihlář (faul na Zd.Pláničku) ve 42.minutě - poslal Mochtín do vedení 4:1. Ve druhém poločase pak došlo postupně ke změnám v sestavě, hra byla dost rozháraná, ale vyrovnaná. Goly však stříleli domácí, těžili z chyb naší defenzivy, v 60. a 77. minutě snížili až na 3:4. Závěr ale patřil opět Mochtínu. V 85.minutě uvolnil Zb.Smolík M. Poupu a ten zkušeně přehodil dom. golmana, stejný hráč pak v samém závěru utkání nastřelil tyč domácí branky. Hrálo se bojovně, ale slušně, rozhodoval p.Holeček z Hluboké, ŽK 1:0, 60 diváků. Sestava Mochtína : Riška M., Staněk P., Špindler V., Švátora P.(55. Švátora Ji.), Jarabica St., Plánička Zd., Dolejš T., Flodr Ji. (46.Smolík Zb.), Cihlář J., Novák Zd. (46. Sysel P.), Schejbal J. (60. Poupa M.) , branky : Jaroslav CIHLÁŘ - 2 (1 z pok.kopu), Tomáš DOLEJŠ, Jakub SCHEJBAL, Michal POUPA.

SK Bolešiny - SOKOL Mochtín "B"  1:1 (0:1). Zápas se hrál v Bolešinech (měl se hrát v Bílukách) a byl také vyrovnaný, i když více šancí na gol měli domácí hráči. V naší brance nakonec nastoupil domácí mladíček Martínek, zbytek byli mochtínští hráči, včetně řady dorostenců. Do vedení šel Mochtín ve 35.minutě, když centr z VPK (zahrával J.Křivánek) přesně hlavou poslal do sítě Jiří Dolejš ml. - 0:1. Vyrovnání se domácí dočkali až v samotném závěru utkání, kdy rozhodčí Bína nařídil hodně přísnou penaltu, kterou proměnil v gol golman Vlastík Hromada. Sestava Mochtína "B" : Martínek, Ji.Dolejš ml., Sukovatý, Žiak, Hrudička, Nováček, Křivánek, Babka, Ji.Dolejš st., Kuželík, More - střídali : M.Matoušek, Kloupar, Škoda, Potužník, branka : Jiří DOLEJŠ ml.

POZOR, oprava u treninků !!!

TRENINKY  budou v tomto týdnu probíhat v Mochtíně - dorost :  úterý a pátek od 17,00 hod.,  muži :   středa a pátek od 17,30 hod. - sraz vždy v 17,15 hod.

Mistrovské zápasy jsou na pořadu již následujcí víkend - v sobotu 24.3. hostí doma naše béčko START VD Luby "B", naše Áčko zajíždí v neděli 25.3. do Chanovic.