V sobotu 25.2.2012 zakončili naši muži sušický zimní turnaj "O pohár starosty města" posledním utkáním o umístění. Soupeřem jim byl silný FK Nepomuk, hrálo se večer při umělém osvětlení. Náš tým ale musel odehrát tento duel jen s deseti hráči a dvěma golmany - šest nominovaných hráčů k utkání nejelo, protože ve stený čas hráli finále "Klatovské futsalové ligy", do kterého se z odpoledních vyřazovacích bojů probojovali. Škoda, v Sušici proti Nepomuku citelně chyběli.

..turnajový zápas mužů  Sokol Mochtín - FK Nepomuk  0:4 (0:3).  O potížích se sestavou se zmiňuji již v úvodníčku, přesto byl i v nekompletní sestavě Mochtín odhodlán uhrát dobrý výsledek se soupeřem, který přijel kompletní a se šesti náhradníky. Od začátku se hrál svižný fotbal. převahu ale měl Nepomuk, který lépe kombinoval a často se dostával i do zakončení.  Již v 10.minutě prohrál vzdušný souboj náš stoper se soupeřem, který šel rychle do vedení. A když o 5 minut později hosté bez větších problémů zvyšovali na 2:0, bylo prakticky o vývoji utkání rozhodnuto. Do poločasu Nepomuk zvyšoval na 3:0, své vedení pak po přestávce ještě navýšil na konečných 4:0. Naši hráči bojovali, ale tentokráte to na soupeře nestačilo. Rozhodoval Fr. Petrželka, ˇK 0:0. Naše mužstvo se v konečném účtování umístilo na 4.místě turnaje, o prvenství si to v úterní dohrávce (28.2.) rozdá pořádající Sušice s Nepomukem. Strážov je zatím druhý, ale může skončit i třetí.

Sestava Mochtína :  Hromada Vl. (46. P.Rajtmajer), Staněk P., Švátora Ji., Sysel P., Plánička Zd., Nováček V., Cihlář J., Babka T., Kul J., Voráč J., Schejbal J.

TRENINKY v tomto dalším týdnu proběhnou opět venku v Mochtíně a to v úterý a pátek (28.2  a 2.3.2012) od 17,30 hod. SRAZ v 17,15 hod. !  Očekáváme účast i našich dorostenců !!!

Další přípravné zápasy :

.. sobota 3.3.2012 již od 13,00 hod. na hřišti v Žichovicích : TATRAN Dl.VES - SOKOL MOCHTÍN "A"

.. neděle 4.3.2012 již od 11,00 hod. na hřišti v Bílukách : SOKOL MĚCHOLUPY - SOKOL MOCHTÍN "B"

Připomínám všem hráčům úhradu členských příspěvků na I.pololetí r. 2012 !!! Většina úhradu již provedla, ale stále je několik jedinců, kteří svoji povinnost nesplnili. Peníze předejte trenérům svých mužstev.  Děkuji !