V neděli 12.2.2012 je na pořadu již 7.ročník turnaje v halové kopané seniórů nad 45 let "O putovní pohár TJ Sokol Mochtín".

Uskuteční se tradičně ve velké hale ZŠ Čapkova v Klatovech od 9,00 hod. - prezentace přihlášených týmů je od 8,20 do 8,35 hod., i v letošním ročníku bude startovat osm týmů.

Z loňských účastníků bude chybět TJ Žihobce a Sokol Dobříč z Plzně severu, ale místo nich jsou přihlášeni noví zájemci - družstvo TJ Sušice a Arosa Luby.

A kdo bude hrát  ?  Pořádající Sokol Mochtín bude mít opět "A" a "B" tým, dále přijede Sokol Dlažov, 1.FC Sušice, TJ Sušice, TJ Kašperské Hory, Arosa Luby a Vejce, které obhajuje loňské vítězství.

Systém je daný. Začínat se bude ve dvou skupinách každý s každým, pak budou na pořadu dva semifanalové zápasy, do kterých postoupí první dva týmy z každé skupiny a pak následují zápasy o konečné umístění dle pořadí ve skupinách.

Hraje se o putovní pohár TJ Sokol Mochtín, na první tři týmy čekají poháry, oceněni budou i nejlepší jednotlivci.  Přijďte se podívat !

ROZLOSOVÁNÍ a časový rozpis zápasů  -  viz vpravo červeně pod názvem PROPOZICE turnaje seniorů