Další mistrovské kolo čeká naše fotbalisty o víkendu 19.a20.4.2008. Doma se představí v sobotu obě přípravky a odpoledne béčko mužů. Žáci, dorostenci i muži A zajíždí na hřiště soupeřů.

sobota 19.4.08

- od 10,00 hod. mladší přípravka Mochtín - TJ Klatovy, od 11,20 hod. starší přípravka Mochtín - Tatran Dlouhá Ves.

- od 17,00 hod. pak doma hrají také muži B : So Mochtín B - So Kvasetice. Přijede kvalitní soupeř, kterému jde o druhé, postupové místo. Diváci se mají na co těšit. Sraz hráčů doma vždy nejpozději 45 min. před začátkem !

- neděle 20.4.08

dorostenci zajíždí k utkání do Horšovského Týna. Jede se autobusem, odj. z Klatov ze zast. u Lídlu (směr na Domažlice) v 8,05 hod., začíná se v 10,00 hodin. Bude to těžký soupeř, ale očekáváme, že se naši dorostenci zabojují a odčiní minulý propadák !

žáci jedou k utkání OP do Bolešin. Začátek utkání tam je ve 14,30 hodin, pokyny k dopravě auty vydá trenér St.Bejvl

muži A jedou opět ven, tentokráte do Záhoří. Začíná se tam nezvykle brzo - již ve 13,30 hod. Jede se autobusem, odj. Z Mochtína je v 11,30 hod., z Klatov od zast. před hotelem Beránek v 11,40 hod.. Zveme srdečně i fanoušky,kteří se mohou těšit na další zajímavý souboj našich fotbalistů s nebezpečným soupeřem !