Zítra, v sobotu 12. listopadu 2011, slaví významné životní jubileum předsedkyně naší Tělovýchovné jednoty Sokol Mochtín - paní Marie NOVÁKOVÁ

Svoji sedmdesátku oslaví v tento jubilejní den v kruhu rodinných příslušníků, ale ve dnech následujících bude tato významná občanka obce Mochtín přijímat blahopřání od dlouhé řady dalších gratulantů.

Nebudou v ní jistě chybět její spolupracovnice a spolupracovníci z bankovního sektoru, ve kterém profesionálně pracovala, či mochtínké ženy, se kterými prožila kus svého plodného života a spousta dalších přátel a známých.

Přijdou i zástupci obce a také zástupci sportovců místní tělovýchovné jednoty. Přijdou poblahopřát, ale hlavně poděkovat za dlouholetou a obětavou práci ve prospěch obce a především místní tělovýchovy. Paní Marie Nováková je stále nejen aktivní cvičitelkou mochtínských žaček, ale již přes 37 roků je předsedkyní naší úspěšné TJ Sokol Mochtín ! A za to si zaslouží náš velký obdiv a uznání.

Všichni sportovci TJ Sokol Mochtín přicházejí poblahopřát s kytičkou a s přáním pevného zdraví do dalších let !