Mistrovský podzim 2011 se pomalu blíží ke svému závěru (hlavně pro mládežníky), stále je ale pře námi několik kol a řada zajímavých duelů. Dnešní středa 12.10. celá propršela, ale na víkend by se mělo počasí umoudřit.

Dva mistrovské zápasy se odehrají na hřišti v Mochtíně již v pátek 14.10.2011, oba budou zahájeny v 16,30 hodin a to z nařízení STK OFS Klatovy.  Starší přípravka hostí TJ Klatovy "A", mladší žáci So Mochtín pak tým TJ Sušice "B".

V SOBOTU 15.10.2011

.. již v 6,45 hod. odjíždí  z Mochtína náš tým žáků - florbalistů do Chrástu, kde od 8,45 hod. proběhne Krajské finále v malém florbale žáků Sport pro všechny. Naši kluci tam budou obhajovat loňský přebornický titul - budeme jim držet palce !

.. naše mladší přípravka zajíždí ke svému poslednímu turnaji podzimu 2011 do Nýrska . Začínat se tam bude v 10,00 hod., hrát tam bude Nýrsko, Mochtín, Bezděkov a Bolešiny. Držíme palce !

.. od 13,00 hod. se odhraje v Janovicích utkání OP dorostu FK Janovice - So Mochtín. Pokyny k dopravě i nominaci vydává trenér Jar. Pavlík

.. v 15,30 hod. bude ve Spáleném Poříčí zahájeno mistrovské utkání I.B třídy mužů Sokol Spálené Poříčí - Sokol Mochtín.  K utkání s těžkým soupeřem odjíždí výprava fotbalistů So Mochtín autobusem, který bude odjíždět z Mochtína ve 13,30 hod., z Klatov ( zast. před Beránkem na Plzeňské třídě) ve 13,40 hod.. Nominace bude provedena po pátečním treninku (14.10.), který má začít v 17,30, ale raději již přijďte na 17,00 hod. - brzo se stmívá !

V NEDĚLI 16.10.2011

.. hrají naši starší žáci v Hradešicích. Utkání tam začíná v 10,30 hod., pokyny k nominaci i dopravě vydává trenér Stan. Bejvl

od 15,30 hod. je v Mochtíně na pořadu od 15,30 hod. utkání OP mužů Sokol Mochtín "B" - TJ Žihobce.  Nominace bude vycházet z úspěšného klání z minulého kola v Nezamyslicích a měla by být doplněna již o uzdravené hráče, popř. další z dorostu i ze sobotní "lavičky" "A" týmu.

Srdečně zveme na všechny uvedené zápasy naše příznivce a .. budeme držet palce !!!