Po pátečním treninku (9.9.) byla provedena nominace na zítřejší, sobotní zápasy mužů, kdy doma "A" tým hostí Strážov a béčko bude hrát venku v Železné Rudě

Sobota 10.9.2011

..I.B tř. mužů od 17,00 hod. Sokol Mochtín - SK Kovodružstvo Strážov. Na derby je delegována trojice rozhodčích + delegát pan Lešetický. Sraz hráčů i pořadatelů je v 16,00 hodin, na zápas jsou nominováni tito hráči : Rajtmajer, Dolejš Ji. + T., Babka, Jarabica, Plánička, Kašpar, Špindler, Švátora Ji. + P., Kul, Schejbal, Šup, Potužník, Smolík. Přijďte podpořit naše fotbalisty v důležitém derby utkání !

..OP mužů - TJ Železná Ruda - So Mochtín "B" se začátkem v 17,00 hod. K utkání odjíždí naši hráči auty, společný odj. z Mochtína v 15,05, z Klatov od pošty v 15,15 hod. Nominace: Bejvl M., Nováček, Novák, Křivánek (stihne-li to), Tománek, Staněk, Voráč, Troch, Sysel, s ? Zoubek, Kloupar, Bláha L., Hrudička, Žiak, Škoda. Drezy i RP má u sebe již J.Kolárik, bylo by dobré, aby jel i P.Kubala !

Neděle 11.9.2011

..OP dorostu - od 10,00 hod. Sokol Mochtín - Sokol Malý Bor.  Souboj dvou předních týmů přeboru přinese jistě hodně zajímavý fotbal. Přijďte povzbudit naše hochy !

Srdečně zveme na zápasy našich mužstev všechny naše příznivce  !