Nedělní zápasy (4.9.) přinesly bodové zisky všem našim mládežnickým týmům a to navíc vždy na hřištích svých soupeřů ! Doma hráli muži "B" s nováčkem So Běšiny a poprvé v nové sezoně se museli smířit s porážkou.

OP starší přípravka  -  So Měčín - So Mochtín 0:9 (0:5,0:1,0:3).

OP mladší žáci - FK Dukla Janovice - So Mochtín  0:11(0:6), když 6 branek zaznamenal Jan Šafránek, 3 Matěj Kapusta, po 1 pak Tomáš Velek a Michal Holub. Rozhodčí Michal Hrach.

OP dorostu - So Pačejov - So Mochtín 0:4 (0:1), branky : Jan More, Lukáš Bláha (p.kop), Michal Kloupar a Milan Matoušek. Rozhodčí Klička, ŽK 0:1. Domácí tým složený z hráčů z Pačejova, Myslíva a Pačejova odehrál v 1.poločase vyrovnanou partii, ale pak se začal Mochtín stále více prosazovat, zaslouženě dokráčel k  1.podzimní výhře.

OP mužů  - Sokol Mochtín "B" - Sokol Běšiny  2 : 3 (2:0). Hosté jsou nováčkem přeboru, v Mochtíně se představili v dobrém světle. Náš tým musel řešit problém s obsazením postu brankáře, na druhé straně si měli po delší odmlce šanci zahrát si bratři Dolejšové, kteří se vrátili z dovolené z USA. První poločas byl hodně neurovnaný, z častou nepřesností v rozehrávce na obou stranách. Golově ale vyšel lépe našemu mužstvu, které vedlo od 18.minuty golem Zd. Nováka, na 2:0 zvšoval po pěkné akci ve 41.minutě Jiří Dolejš mladší.Po přestávce ale přišlo rychlé vyrovnání na 2:2. Hosté těžili ze zmatků v naší obraně, ve 47.min. laciným golem snižoval na 2:1 Filip Mayer, o pouhé dvě minuty později srovnával na 2:2 Jin. Vítovec. Od této chvíle byli hosté lepší, naše mužstvo nemohlo chytit správný rytmus, spolehalo jen na brejky. Z jednoho z nich mohl Jan Voráč rozhodnout (72.min.), ale jeho solo na golmana hostí golem neskončilo. Naopak, na druhé straně J.Voráč při bránění fauloval , z VPK pak z úhlu ze 28 m se přesně pod břevno trefil hostující Zd. Kolář, poslal Běšiny do vedení 3:2. Závěr byl hodně bohatý na další golové šance na obou stranách, ale ty největší měli naši fotbalisté v mohutném náporu v nastaveném čase. Blízko vyrovnání byli 2x Ji.Dolejš starší i mladší, gol na noze měl i K.Tománek. Bohužel, sport. štěstěna stála tentokráte na straně našich hostů, kteří si domů odvezli nečekaně všechny 3 mistrovské body. Rozhodoval Vl. Habada, ŽK 3:4, 60 diváků.Sestava Mochtína : Kloupar M., Bejvl M., Zoubek P., Staněk P., Dolejš T., Dolejš Ji., Nováček V.(75. Dolejš Ji.st.), Křivánek J., Sysel P. (65. Tománek K.), Novák Zd., Voráč J., branky :  NOVÁK Zdeněk 1, DOLEJŠ Jiři ml. - 1.

TRENINKY mužů (dorostenci vítáni !)  v úterý od 18,00 hod. a .... ?(ve čtvrtek, nebo v pátek), bude rozhodnuto na úterním treninku.

Jen připomínám, že dle rozlosování hrají doma v pátek 9.9. od 17,00 hod. mistráky ml. žáci So Mochtín s Luby "B" a od 16,30 hod. st. přípravka Mochtín - Luby (obojí na půl hřiště)