Sobotní zápasy (6.8.2011) našich fotbalistů přinesly dvě remisy. Dorostenci uhráli v první přípravě na mistrovskou sezonu remisu 1:1 v Chamovicích, odpoledne pak muži So Mochtín doma remisovali se Startem VD LUby 4:4.

-příprava dorostu Ch.CHANOVICE - So MOCHTÍN  1:1 (1:1), na p.kopy 9:10.  Trenér Jar. Pavlík měl k dipsozici k první herní přípravě 12 hráčů. Ti odehráli s domácím Chanosem vyrovnanou partii, remisa byla spravedlivá. Nakonec se kopaly penalty, na ty vyhrál Mochtín 10:9. Sestava Mochtína : Kardoš, Hrudička, Kloupar, Bejvl, Bláha L., Žiak, Kuželík, Matoušek M., Madera, Škoda, More - Sukovatý , branka : Milan ŽIAK - 1.

- příprava mužů So MOCHTÍN - Start VD LUBY  4:4 (3:1). Úmorné dusno bylo pro oba týmy hondě náročnou zkouškou, přesto se hrál oboustranně kvalitní fotbal s nasazením i častým zakončením. Náš tým začal lépe. Již v 8.minutě chyboval hostující stoper, míče se zmocnil mladík J.Schejbal a v souboji s golmanem Kalašem byl úspěšnější - 1:0. Šance pak byly na obou stranách, větší však měl domácí Mochtín. Jednu z nich využil Ji. Dolejš ve 30.minutě, kdy se po rozehraném VPK trefil ze 28 m přesně do šibenice - 2:0. Kontaktní gol hostů ale přišel vzápětí. Naše obrana propadla, hosté se dostali do přečíslení i zakončení, J.Hodl snížil na 2:1 až třetí dorážkou! Nádherný gol pak viděli přítomní diváci ve 37.minutě, kdy se pět ze 28 m trefil Ji.Dolejš přímo z VPK do šibenice, navýšil mochtínské vedení na 3:1. Do přestávky pak měli šanci na gol hosté i Mochtín (největší pak L.Kašpar hlavou), ale golmani obou celků čarovali. Po přestávce hrál již Mochtín s vynucenými změnami v sestavě, soupeř získával mírnou převahu. Na 3:2 snižoval v 50.min. hostující Vl.Smolík, pak ale v 70.min.  po důrazném souboji našeho J.Potužníka z golmanem získal míč Ji. Švátora a (pravačkou) poslal Mochtín opět do dvoubrankového vedení - 4:2. Hráči obou mužstev byli v závěru utkání hodně vyčerpaní, více sil i klidu v zakončení však  měli hosté, kterým se v 83. a 87.minutě podařilo 2x skorovat (P.Smolík, P.Hodl), srovnali na konečných 4:4.Sestava Mochtína : Rajtmajer, Šup (Křivánek), Plánička Zd. (Jarabica St.), Švátora Ji. (Bláha L.), Kubalík P. (Švátora P.), Dolejš T., Dolejš Ji., Kašpar L., Schejbal J. (Kloupar M.), Kul, Potužník, branky : DOLEJŠ Jiří - 2, SCHEJBAL Jakub - 1, ŠVÁTOR Jiří - 1., ŽK 0:1, rozhodoval ing. Jiří Dolejš st., 60 diváků.

- v neděli 7.8.2011 se hraje v Mochtíně od 17,00 hod. přát. zápas mužů Mochtín "B" - Měcholupy,

- ve středu 10.8.2011 pak od 18,00 hod. další příprava Mochtín - Klatovy, st. dorost .. a

- již v pátek 12.8. se bude od 18,00 hod. předehrávat plánovaný sobotní zápas So Mochtín - So Mrákov  !  TRENINKY mužů i dorostu zůstávají : úterý a pátek  od 18,00 h.

... v neděli 14.8. pak je na pořadu již 1.mistrák OP mužů, ve kterém So Mochtín "B" bude doma od 17,00 hod. hostit  Tatran Velké Hydčice !