Naši muži zakončili poslední květnový víkend 28. a 29.5.2011 výhrou 3:2 doma a prohrou 0:1 ve V.Hydčicích. V sobotu béčko venku pořádně promoklo, v neděli pak bylo na derby Mochtín A - Dl.Ves pěkné počasí.

..so 28.5. - OP mužů Tatran V.Hydčice - So Mochtín "B"  1:0 (1:0). Domácí vybojovali všechny 3 body k záchraně v soutěži, Mochtín jim však byl důstojným soupeřem, hlavně pak ve II.poločase bylo naše béčko jasně lepším týmem. Škoda jen neproměněných golovek, které měli na kopačkách V.Nováček, M.Matoušek, M.Škoda i Ji.Švátora, jehoš centr skončil na břevně domácí branky. Rozhodoval J.Abrahám ze Sušice, sestava Mochtína B : Hromada Vl., M.Kloupar, M.Bejvl, L.Bláha, Ji. Dolejš st.(65.Sukovatý), Ji.Švátora, P.Staněk, V.Nováček (50. M.Škoda), Ji.Flodr, M.Matoušek (70. J.Pavlík), P.Černý.

Ne 29.5. - I.B třída mužů So Mochtín - Tatran Dlouhá Ves  3:2 (1:2). Naše mužstvo začalo hodně vlažně, soupeř naopak do toho "šlápnul" od první minuty a v 16.minutě vedl 2:0 ! Ve 12.minutě prohrál hlavičkový souboj P.Švátora s M.Krůsem a ten hlavičkou přeloboval našeho P.Rajtmajera - 0:1. Pak zaváhal v běžeckém souboji s odkopem O.Šup, ale soupeř naštěstí netrefil branku, ale v 16.minutě se opět radoval. Po zbytečné ztrátě míče se do zakončení dostal hostující M.Krejčí, na jeho dělovku z 18 metrů neměl P.Rajtmajer šanci reagovat - 0:2. Až potom se začal výkon mochtínského áčka postupně zvedat, soupeře začal přehrávat kombinací, hráči se dostávali i do šancí. V té největší selhal nejdříve Ji.Dolejš, když netrefil přesný centr Zd. Nováka, ale pak se dostal do zakončení J.Kul a ve 32.minutě snížil na 1:2. O tři minuty později měl Mochtín šanci na vyrovnání, ostřeloval branku Dl.Vsi jak u Verdunu, golman hostí však čaroval. Po přestávce Mochtín pokračoval ve zlepšeném výkonu, soupeř viditelně "šlapal vodu" a tak se čekalo, kdy přijde vyrovnání. To přišlo v 67.minutě, když přesný centr J.Kula hlavou zakončil Jiří Dolejš, stejný hráč (kapitán) pak poslal Mochtín do vedení 3:2, které si s přehledem pohlídal. Rozhodoval P.Štrincl z Tachova, ŽK 1:3, ČK 0:1 (58. Valvoda po 2ŽK), sestava Mochtína : P.Rajtmajer (28. Vl.Hromada), Ji. Dolejš, T.Dolejš, O.Šup, V,Špindler, Zd. Plánička, P.Švátora (62. R.Troch), L.Kašpar, J.Kul, Zd.Novák, T.Babka, střídali ještě L. Bláha a M.Kloupar, branky : Jan KUL, Jiří DOLEJŠ - po 1, 80 diváků.

TRENINKY - společné muži, dorost : úterý a pátek od 18,00 hod.

PŘIPOMÍNÁM hráčům, funkcionářům, fanouškům - přinášejte věci do tomboly (!!!), kterou budeme vyhlašovat při Oslavách v Mochtíně - v sobotu 25.6.2011 - termín se blíží ! Děkuji.