I.B tř. mužů - So Pačejov - So Mochtín 0:2 (0:1) - 29.3.2008

První jarní okresní derby I.B třídy zvládli naši muži na výbornou.Vyhráli zaslouženě v Pačejově 2:0, když absolutorium patří především výborné hře obrany, která soupeři mnoho nedovolila. Ve 23.minutě se prosadil golově M.Břečka po přihrávce Ji.Dolejše, v 82.minutě pojistil výhru Ji.Dolejš, kterému přihrával na gol střídající P.Zoubek.Další tutovku měl na kopačce Zd.Novák, ale neproměnil ji. Rozhodoval L.Lažánek, 80 diváků, ČK 1:0.Sestava :Rajtmajer P.(46.Blumentritt P.), Šup O.,Bejvl M.,Podráský Ji.,Jarabica St.,Kašpar L.(Křivánek J.),Troch R., Dllejš Ji., Břečka M.(Zoubek P.), Černý Pe., Novák Zd.(Kubala P.)Branky :Novák Zd. a Dolejš Ji.  -  po 1

III.tř.mužů So Mochtín B - So Měcholupy 2:0 (1:0) - 30.3.2008

Na úvod jara to byl jen průměrný výkon našeho týmu s řadou nepřesností, ale na soupeře stačil. Ve 36.minutě hlavou otevřel skore Ji.Dolejš st.(51 roků!), ve druhém poločase se mohlo skore měnit několikráte, ale střelcům zvlhnul prach. Na 2:0 zvyšoval v 63.minutě M.Břečka po precizní přihrávce JI.Čeledy. Rozhodčí V.Husník - 60 diváků, hráno bez karet!Sestava : Blumentritt P., Holiš T., Švátora Ji., Pavlík J., Bláha P.(Čeleda Ji.), Kolárik L., Dolejš Ji., Javorský L.(Dvořák D.), Břečka M., Nováček V. (Tománek K.). Branky: Dolejš Ji.st.,Břečka Mir. - po 1

KS dorostu - So Pačejov - So Mochtín  0:3 (0:1) - 29.3.2008

Výhra našich mladíků byla v Pačejově přesvědčivá a mohla být ještě vyšší. Dvě branky zaznamenal Pavel Zoubek, tu třetí Luboš Kašpar, J.Voráč navíc neproměnil pokutový kop. Výhrou se naši dorostenci bodově dotáhli v tabulce na vedoucí Mrákov, který má nyní 27 bodů jako Mochtín!Branky : Zoubek Pa. - 2, Kašpar Lub. - 1.