V prvním jarním zápase naši žáci zvítězili rozdílem třídy.

I přes takto vysokou výhru byly v naší hře  určité nedostatky,které lze připsat na vrub nerozehranosti a přechodu z haly na velké hřiště.

Jsem rád,že i bez přípravného utkání (zrušeno pro velkou marodku soupeře) se nám podařilo hned v prvním zápase vyhrát a proto se k nedostatkům a chybám nebudu vyjadřovat.Ostatně více chyb vytvořil soupeř a tím nám ulehčil práci.I tak je třeba soupeře nepodceňovat-i pro něj to byl první zápas.

O branky se tentokrát podělili tři hráči:Zbyněk Smolík-3.,Radovan Madera-3.,Jakub Bejvl 2.

Za přístup k utkání patří poděkování všem hráčům.Vyzdvihl bych jen výkon Mirka Zajíce a Jakuba Bejvla,kteří měli v nohách ranní zápas za Nýrsko a i tam patřili k nejlepším.

Sestava:Kapusta-Žiak,Lorenc,Zajíc,Bočkay-Pretzelmayer V.,Madera,Smolík,Tománek-Bejvl,Peleška

Střídali Hadáček,Řeřicha,Pretzelmayerová,Matejčík

V pátek jedeme na Železnou Rudu- sraz u Lidlu 15:40-15:50 hod.Doprava auty rodičů.

Omluvy do čtvrtka večer.S sebou kopačky,chrániče,teplé oblečení pod dres,kulicha,teplý čaj-má být dost zima.Na střídačku teplé bundy(deky).

Nominace:Kapusta,Pretzlmayerová,Zajíc,Řeřicha,Pretzelmayer J.,Lorenc,Pretzelmayer V,Matejčík,Burian,Hadáček,Smolík,Peleška,Bejvl,Bočkay,Madera