Nedělní zápas (3.4.2011) v Sušici naši muži "B" prohráli 0:4, na své první jarní vítězství stále čekají. Přijde již tuto sobotu doma s Bezděkovem  ?

.. OP mužů - TJ Sušice "B" - Sokol Mochtín "B"  4 : 0 (1:0).  I ve druhém jarním mistrovském utkání čekal na naše béčko mužů těžký soupeř. Domácí zvolili pro odehrání utkání náhradní hřiště s umělým povrchem, navíc se posílili o některé hráče "A" týmu. Mochtín prohrával sice po hrubce v defenzivě od 15.minuty 0:1, ale s kvalitním soupeřem držel krok až do 60.minuty. Pak ale přišly další hrubky našich hráčů, které dokázal soupeř trestat goly, v poslední 90. uzavíral účet na 4:0 pro Sušici kanonýr Josef Farták, autor 3 branek tohoto duelu. Rozhodčí K.Lažánek z Klatov, ŽK 1:2, 70 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer, P.Bláha (38.Matoušek), Černý, Dolejš st., Bejvl (65.Škoda), Potužník, Kloupar, Nováček (52.Kardoš), Troch, Křivánek, Novák.

TRENINKY  (muži, dorost) - vždy v úterý a pátek od 18,00 hod. - dochvilnost nutná !!!

Další program na mistrovský víkend :

.. v pátek 8.4. zajíždí naše st. přípravka k 1.jarnímu utkání OP do Klatov (u ZS od 16,00)

.. v sobotu 9.4. hrají muži "B" So Mochtín doma od 16,30 hod. s Bezděkovem

.. v neděli 10.4. sehrají naši žáci doma svůj 1.zápas jara od 14,30 hod. s MYSLÍVEM,

m u ž i "A"  zajíždí k dalšímu zápasu I.B třídy do Svéradic.  Začínat se tam bude již v 16,00 hod., pojedeme autobusem, odj. z KT od Lídlu ve 14,10, z Mochtína (zast.ČSAD) ve l4,20 h.

Nominace  hráčů na oba zápasy mužů bude provedena tradičně po pátečním treninku. Kdo již dnes ví, že se nebude moci zúčastnit, oznámí to včas (předem) na tel. 605 357370 - K.Šot . Děkuji