Po pátečním treninku (1.4.) byla provedena nominace hráčů na sobotní i nedělní mistrovský zápas mužů.

.. v sobotu 2.4.2011 se hraje v Mochtíně zápas I.B třídy So MOCHTÍN - O.NÝRSKO a to od 16,30 hodin. Sraz nominovaných hráčů je v 15,30 hod., nominace : Hromada (Rajtmajer), Dolejš Ji. a T., Švátora P., Babka, Troch, Plánička, Kul, Dvořák, Voráč, Staněk, Šup, Jarabica a dorostenci: Flodr, Matoušek, Potužník, Kloupar

.. v neděli 3.4.2011 hraje naše "B" dr. mužů od 16,30 hod. v Sušici. Jede se auty, spol. odjezd od pošty z Klatov ve 14,50, z Mochtína od hřiště v 15,00 hod., drezy: Černý Petr.  Nominace : Rajtmajer, Bejvl, Křivánek (?), Černý, Dolejš st., Bláha P., Nováček, Zoubek (?), Hrudička, Flodr, Staněk, Matoušek M., Kloupar, Šup (?) - hráči s otazníkem musí svůj start obratem potvrdit (nejpozději při sobotním zápase v Mochtíně s Okulou), abychom měli možnost zajistit náhradní hráče ! Tel. - 605 357370 - K.Šot - děkuji !

POZOR !  V Sušici by se mělo hrát na umělce (!!!), ale pro jistotu si vezměte obuv i na travnaté hřiště !

Držíme palce našim fotbalistům, na oba zápasy srdečně zveme i naše příznivce !!!