Sníh, déšť a v noci teploty pod nulou, to jsou příčiny, proč budou některé zápasy 1.jarního kola 2008 odvolány. Řada hřišť je pod sněhovou pokrývkou (hlavně na Klatovském okrese), mimo jiné i v Pačejově, kde má v sobotu 29.3.08 hrát od 12,00 hod. svůj mistrák náš dorost a po něm od 15,00 hod. i muži So Mochtín.

Pačejov dělá vše proto, aby se uvedené zápasy v tento den nehrály. Navrhuje, aby se přeložily na sváteční den 8.května 2008.

Chytřejší budeme v pátek 28.3., kdy rozhodne definitivně STK PKFS Plzeň.

Zatím ale vše platí dle rozlosování ! Musíte si volat – K.Šot (605 357370), nebo sledovat naše webové stránky !

M u ž i „B“ So Mochtín mají hrát 1.mistrák III.tř. doma v neděli 30.3.2008 od 15,00 hod. se So Měcholupy. I u nás v Mochtíně je hřiště totálně podmáčené a zbytečně by se rozbilo. Proto je dojednáno náhradní hřiště v Kvaseticích a to s předběžným souhlasem STK OFS Klatovy. Rozhodneme se ale až v sobotu 29.3. s tím, že : bude-li hř. v Mochtíně v pořádku, bude se hrát doma. Bude-li podmáčené, bude se hrát v Kvaseticích !

I zde si musí hráči volat o zprávu K.Šotovi (605 357 370) kolem 15,00 hod..

Když se bude hrát v Mochtíně, je sraz doma nejpozději do 14,15 hod. (dodržujte to !), pojede-li se do Kvasetic, je odj. auty od pošty z KT ve 13,45 hod., mochtínští mají sraz u hřiště také ve 13,45 a jedou přímo přes Plánici do Kvasetic.

Nebude-li hrát A tým mužů, ani dorost, budou někteří hráči osloveni, aby v neděli hráli za „B“ tým. Počítejte s tím. Dojednáme to již na trenincích ve čtvrtek (muži) a v pátek (dorost).