Sděluji všem hráčům i doprovodu mužů "A" i "B", že se oba dnešní (sobota 19.3.2011)plánované přípravné zápasy ve Kdyni i v Mrákově   h r a j í  !   Počasí se naštěstí umoudřilo, soupeři zápasy neodvolali.

Oba mochtínské týmy odjedou k zápasům společně auty - odj. z Mochtína ve 12,55, z Klatov od pošty ve 13,05 hodin (drezy P.Černý a M.Kloupar), Pavel Staněk nabere při jízdě do KT v Janovicích Stana Jarabicu (ve 12,45 U Kulaté báby).

Oba zápasy se hrají od 14,30 hod., muži "B" ve Kdyni, muži "A" v Mrákově. Do "A" týmu nominoval trenér Vl.Kudláček tyto hráče : Hromada, Dolejš T., Dolejš Ji., Švátora P., Troch, Černý, Kul, Babka, Dvořák, Voráč, Staněk, Jarabica + dorostence : Flodr, M.Matoušek, Hrudička.

Do "B" týmu jsou nominováni všichni ostatní hráči, kteří již včera večer nastoupili v Sušici, ale i ti, kteří do Sušice nemohli, popř. nehráli  !!!

Omluveni jsou : (ze včerejška jen M.Žiak - zranění), Potužník - nemoc, Šup - služba, Bejvl - zranění, Rajtamjer - služba, Kašpar - zranění, Tománek - zranění.  Ostatní by měli přijít, popř. se rychle omluvit.  Děkuji !