Okresní fotbalový svaz Klatovy připravuje v měsíci lednu 2011 dvě akce, na kterých mohou absolventi získat kvalifikaci fotbalového rozhodčího, nebo trenéra licence "C". Jedná se o základní proškolení, ale ...nějak se začít musí.

Je to velká příležitost i pro naše některé trenéry (bez licence), hráče i funkcionáře, případně i další zájemce, kteří by měli zájem o získání této kvalifikace.

Doškolovací seminář fotbalových rozhodčích okresu Klatovy je připraven na 15.-16.1.2011 v Relax areálu v Hnačově. Jsou na něj pozváni všichni činní rozhodčí fotbalu okr. Klatovy, mezi nimi i naši ze So Mochtín - pánové ing. Jiří Dolejš, Karel Šot, Petr Švátora a Jan Šafránek. Doufám, že se ho zúčastní, protože bez účasti na tomto semináři, nebudou delegováni v r.2011 na žádné fotbalové zápasy ! P.Švátora a J.Šafránek toho letos moc neodpískali, ale věřím, že se opět zapojí a pomohou nejen OFS, ale hlavně našemu oddílu při řízení mládežnických soutěží a turnajů. Ing. Jiří Dolejš odřídil nejvíce mistrovských zápasů (převážně pro OFS), Karel Šot řídil zápasy především naší mládeže. Oběma patří poděkování, protože zápasy doma řídí zdarma a šetří oddílu nemalé fin.prostředky.

Uvedeného semináře rozhodčích F se mohou zúčastnit i noví adepti ! Zde projdou základním proškolením, na jaře 2011 pak mohou začít rozhodovat mládežnické zápasy, postupem času i zápasy dospělých. Uvítal bych nové zájemce o funkci fotbalového arbitra a to z řad nejen dospělých, ale i z našeho dorostu !!! Svůj zájem mi nahlašte obratem na mob. 605 357370, popř. e-mailem na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do Hnačova bychom pak jeli společně autem. Čl.příspěvek činí 150,- Kč, cena stravy a ubytování 500,- Kč.

Školení fotbalových trenérů licence "C" by se mělo uskutečnit v druhé polovině měsíce ledna 2011 a to za předpokladu, že se přihlásí z fotbalových klubů minimálně 12 adeptů. Dle nové informace, bude to poslední školení se stávajícím rozsahem hodin, pro další připravuje ČMFS již daleko obsáhlejší.  Přesnější informace a pokyny k této akci můžete získat na webových stránkách OFS Klatovy - www.sumavanet.cz/fotbal pod TMK (Trenérsko metodická komise).

I na tomto školení bych rád viděl někoho z našeho fotbalového oddílu TJ Sokol Mochtín. Hlavně pak ty, kteří to myslí s trenováním vážně a budou chtít v něm pokračovat i v dorostu či v týmech dospělých. Tam je již trenérská kvalifikace podmínkou. Věřím, že se určitě někdo z Vás najde, předem mu za to moc děkuji. Zájemci o trenérské školení musí svůj zájem nahlásit obratem a to opět na můj mobil - 605 357370, popř. e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zkuste svůj zájem vyjádřit popř. i v níže uvedeném komentáři. Díky