Muži a dorostenci vyhráli

     Tři deštivé dny (středa až pátek) promáčely trávníky fotbalových hřišť a tak byla řada přípravných (víkendových) zápasů zrušena. Mez nimi i utkání mužů Chocomyšl – Mochtín B. V sobotu 15.3. se ale počasí vylepšilo, přípravu absolvovali muži A i dorostenci.

Přátelsky muži Tatran Velké Hydčice – So Mochtín 0:8 (0:2) – so 15.3.08

   Hrálo se tradičně na pěkném, suchém hřišti, ale domácí tým nebyl kompletní a tak z toho bylo utkání nerovných soupeřů. Střelecky se prosadil hlavně náš kapitán Petr Černý, autor 5 branek ! Rozhodoval Ji. Petržílka z Horažďovic.

Sestava : Rajtmajer P. (46. Jurčacko P.), Bejvl M., Šup O., Podráský Ji., Čeleda Ji., Jarabica St., Křivánek J., Dolejš Ji., Černý Pe., Břečka M., Nový L., Mareš J., Zoubek P.

Branky : Černý Petr – 5, L.Nový, P.Zoubek J. Dolejš – po 1Přátelsky dorost SKP Okula Nýrsko – So Mochtín 3:6 (1:3) – so 16.3.08

       Našemu týmů chybělo několik hráčů, hlavně obránců, a tak se Okula dostávala do šancí, ze kterých také skorovala. Přesto si naši kluci vítězství pohlídali, střelecky se opět prosadil Jan Voráč, autor 3 branek.

Branky : Voráč Jan – 3, Zoubek P., Sysel P., Šťastný J. – po 1