Zápas dvou rozdílných poločasů se odehrál nejen ve čtvrtek večer na Letné, ale i v sobotním brzkém odpoledni ve Svéradicích. Kdyby domácí do půle vedli 5:0, nikdo se nemohl divit. Rychlí a šikovní ofenzivní horažďovičtí hráči nás přehrávali a kromě několika tutovek 2x nastřelili břevno. Naši nejistého gólmana domácích prověřili pouze 2x, z toho Klouparův TK z půlky mu proklouzl rukama také na břevno. 2. poločas domácí přestali hrát, my jsme toho využili již v 51. min., když nepovedený RK Moreho si srazil u přední tyče brankář do brány. Poté jsme měli velké příležitosti ke vstřelení vítězné branky, ovšem chyběl klid a rozvaha v koncovce. More mohl 2-3 x rozhodnout, když byla před ním i prázdná brána, také Diviš se dostával z pravé strany do dobrých střeleckých pozic, ale nic z toho nebylo. Takže o přidělení 2. bodu rozhodla střelba penalt, kterou jsme prohráli 3:4. PK proměnili Kloupar, Diviš a M. Matoušek, nedali Flodr a Potužník.

Z dorostenců tentokrát chyběl z rodinných důvodů pouze Bláha, do sestavy se vrátil po delší  nemoci bez tréninku Hrudička a Sukovatý. Přesto Hrudička, ve 2. poločasu také Potužník a až na koncovku i Diviš patřili u hostů k těm lepším.

Sestava: Kardoš, Malenka, Potužník, Kloupar, Hrudička, Diviš, M. Matoušek, Flodr, Sukovatý, More, Škoda, Rubáš, V. Matoušek a Kuželík.

P.S. Trénink příští týden opět v ÚT s muži. Někteří dorostenci doposud nezaplatili příspěvek 250,- Kč za II. pololetí 2010. Žádám je, aby takto učinili nejpozději při posledním MU 30.10. 2010.