Deštivý víkend čeká fotbalisty v dalším kole, které je na pořadu tuto sobotu 16. a neděli 17. října 2010.

Většina našich týmů hraje na hřištích svých soupeřů, jen "A" muži Sokola Mochtín hrají doma a to v neděli 17.10.2010 od 15,30 hod. se Žákavou, která ještě před rokem hrála I.A třídu !

V SOBOTU 16.10.2010

.. jede naše mladší přípravka na turnaj do Klatov, kde od 10,00 hod. budou hrát : Klatovy B, Mochtín, Horažďovice, Hrádek a Bolešiny

.. dorost So Mochtín zajíždí do Žichovic, kde odehraje další zápas OP od 14,00 hod. s domácí TJ Žichovice

.. muži "B" So Mochtín zajíždí do Hor Matky Boží. Zápas OP tam začíná v 15,30 hod., jedeme auty - společný odjezd je z Klatov od pošty ve 13,50, z Mochtína od hřiště ve 14,00 hod., drezy: Švátora Ji.. NOMINACE: Rajtmajer P., Švátora Ji., Čeleda Ji., Staněk, Černý,Sysel,Tománek, Bejvl, Voráč, Dolejš st., Nováček, Křivánek, Zoubek  - hráči, kteří nebyli v pátek na treninku, potvrdí K.Šotovi obratem svoji účast dle nominace (!), aby byla šance ještě zajistit případnou náhradu. Děkuji !

NEDĚLE 17.10.2010

.. mladší žáci So Mochtín zajíždí do Žichovic. Utkání OP tam začíná v 10,30 hod.. Pokyny k dopravě vydal trenér T.Kapusta

.. starší žáci So Mochtín zajíždí do Bolešin. Tam bude zápas OP zahájen ve 14,30 hod.. Zde pokyny k dopravě vydal žákům trenér St. Bejvl

.. m u ž i "A"  hrají další zápas I.B třídy tentokráte doma a to od 15,30 hod. s TJ Žákava. Bude to další utkání o čelo tabulky, sraz hráčů je ve 14,30 hod., nominace : Hromada Vl., Rajtmajer P., Šup O., Jarabica St., Špindler V., Švátora P., Dolejš Ji., Dolejš T., Kašpar L., Novák Zd., Kul J., Dvořák D., Voráč J.  + dva dorostenci (Flodr,Bláha L.)

Na všechny zápasy našich fotbalistů zveme srdečně  příznivce Sokola Mochtín  !!!