V sobotu 9.10.2010 vybojovali naši muži "A" další tři mistrovské bodydo tabulky I.B třídy ! Dokázali vyhrát v Žinkovech 3:1, mají již 15 bodů a stále se drží ve špici tabulky této krajské soutěže.

Podobně se ve špici tabulky drží i naši mladší žáci So Mochtín, kteří doma porazili Duklu Janovice 7:0 !  Starší přípravka So Mochtín hrála také doma, ale proti silnému Nýrsku neuspěla.

V ý s l e d k y  ze soboty 9.10.2010

I.B tř. mužů - TJ Žinkovy - So Mochtín  1 : 3 (1:0). Utkání začal Mochtín v vhodně vlažném tempu, přidaly se k tomu chyby našich obránců, nevypadalo to s našim celkem vůbec dobře. Snaživý soupeř navíc ve 20.minutě vstřelil úvodní gol zápasu z VPK, byl na koni. Vzápětí sice mohl Jiří Dolejš srovnat na 1:1, ale jeho dělovka z VPK skončila na tyči domácí branky. Zlepšení přišlo až po přestávce. Domácím ubývalo sil, Mochtín naopak zvýšil aktivitu, dostával se i do šancí. Nejdříve Dáda Dvořák trefil levačkou tyč, pak utekl po pravé straně, přihrál J.Kůlovi a ten (ač hodně tísněn obráncem), stačil skorovat - 1:1 ! To běžela 65.minuta, Mochtín měl jasně navrch. O deset minut později prošel odvážně do vápna Jiří Dolejš, byl faulován a z nařízené penalty se náš kapitán Petr Švátora nemýlil - 1:2. Žinkovy musely otevřít obranu, šly do risku a .... inkasovaly další gol. Tentokráte se do solového úniku dostal Dáda Dvořák. Od půlky šel sám na golmana, ten ho při kličce pdorazil, vyfasoval žlutou kartu a byla z toho další penalta. Proměnil ji Jiří Dolejš - jistil výhru Mochtína na 3:1 !  Utkání odřídila trojice rozhodčích Milan Vocelka, Pavol Ďugel, Václav Široký, ŽK 5:1, branky : KUL Jan 1, ŠVÁTORA Petr - (1 (p.kop), DOLEJŠ Jiří - 1 (p.kop), sestava : Vl.Hromada, St.Jarabica, P.Švátora, Ji.Dolejš, T.Dolejš, V.Špindler, O.Šup, L.Kašpar, Zd. Novák (82.Flodr Ji.), J.Kul (75.J.Voráč), D.Dvořák

OP dorostu - So Mochtín - Svatobor Hrádek  0:2 (0:1), souboj o špic tabulky zvládli lépe hosté. Našemu týmu nasmůlu zrovna chybělo dost nemocných opor. Slabý rozhodčí Míšek

OP mladších žáků - So Mochtín - FK Du Janovice 7:0 (3:0), soupeř se dlouho držel, ale pak se naši kluci přece jen golově prosadili, vyhráli s přehledem. Rozhodčí K.Šot, branky : Matěj KAPUSTA a Jaroslav PRETZELMAYER - 2, Viliam PRETZELMAYER, Jan ŠAFRÁNEK a Aneta PRETZELMAYEROVÁ - po 1.

OP st. přípravka - So Mochtín - SKP Okula Nýrsko  0:6 (0:3), zlepšený výkon našeho mužstva nedovolil soupeři, který byl jednoznačným favoritem, uhrát dvouciferný výsledek. Rozhodčí K.Šot

POZOR !  Upozorňuji na výběr členských příspěvků od hráčů a trenérů za II.pololetí r.2010 !   POKYNY + výše příspěvků najdete na našich web.stránkách (vpravo nahoře červeně) a také na nástěnce v kabinách !

TRENINKY mužů (a dorostu) budou tento následující týden od 17,00 hod. v úterý (společně s dorostem)  a v pátek  !