Blahopřání za pěkné výkony i tříbodový zisk patří našim mužům "A", kteří porazili Starý Smolivec 2:0 a stále drží krok se špicí I.B třídy. Kvalitní výkon podali i dorostenci, kteří porazili silné Chanovice 3:1, stejně tak i žáci Sokola Mochtín, kteří porazili Švihov 6:0 a stále vedou tabulku OP, sk.A. A když k tomu připočtem i 1 cenný bod mladších žáků So Mochtín za remisu 1:1 v Hrádku, tak to byl úspěšný první říjnový víkend 2010 !

3.10. - I.B tř. mužů - So Mochtín - TJ Starý Smolivec 2:0 (1:0). Soupeř je nováčkem I.B třídy, ale již nasbíral 9 mistrovských bodů, stejně jako Mochtín ! Hosté v Mochtíně herně nezklamali, byli bojovní, snažili se, ale na náš tým to nestačilo. Ten hrál od 1. do poslední minuty na vítězství, byl aktivnější, měl řadu golových šancí, zaslouženě vybojoval všechny 3 mistrovské body ! Při přesnějším zakončení našich hráčů by soupeř odjel s pořádným debaklem. Golové tutovky Dády Dvořáka, Zdeňka Pláničky, Tomáše Babky i Zdeňka Nováka volaly po golech. Vychytal je však výborný golman hostí Karel Dražan, hlavička Zd.Nováka skončila na břevně hostující branky.  Hráno slušné, zápas s přehledem odřídil mladičký rozhodčí z Plzně Marek Janda. Byl však nucen vyloučit dva neukázněné hosty (po 2ŽK), ti dohrávali o devíti. Delegátem PKFS byl Karel Kuška z Domažlic, přihlíželo 80 diváků.Sestava : Hromada Vl., Švátora P. (80. Potužník J.), Jarabica St., Dolejš T., Dolejš Ji., Kašpar L., Babka T., Novák Zd., Špindler V. (77. Bláha L.), Dvořák D., Plánička Zd., branky : Dáda DVOŘÁK, Jiří DOLEJŠ - po 1.

2.10. - OP mužů - So Vrhaveč - So Mochtín "B"  5:1 (1:1). Tradiční derby mělo v 1.poločase vyrovnaný průběh a více šancí na gol našeho týmu. Skončil 1:1, po přestávce ale přišlo rychlé procitnutí z uspokojení. Domácí totiž na náš tým "vlítli" s velkým nasazením a vitalitou, během pěti minut vsítili 3 goly ! Bylo to od 55. do 60.minuty, v té době to byl od našich hráčů doslova katastrofální výkon. Další snaha o korigování nepříznivého stavu změnu nepřinesla, naopak, domácí přidali ještě jeden gol, vyhráli zaslouženě. Rozhodoval r. Bína, sestava _:  Kloupar M., Švátora Ji., Křivánek J., Staněk P. (Šup O.), Bejvl M., Tománek K., Nováček V. (Kolárik L.), Černý P., Dolejš Ji.(Kubala P.), Sysel P., Čeleda Ji., branka : Milan BEJVL - 1

2.10. - OP dorostu - So Mochtín - CH.Chanovice 3:1 (1:1), výhrou se naši kluci stále drží mezi nejlepšími týmy přeboru. Branky : Jan MORE, Jan POTUŽNÍK, Milan MATOUŠEK - 1, rozhodoval V.Vondráček

3.10. - OP žáků - So Mochtín - FC Švihov  6:0 (2:0), pěkný výkon našeho celku a další 3 body do tabulky, kterou Mochtín vede ! Branky : Jakub BEJVL 3, Zbyněk Smolík, Jakub Hadáček a Jan Žiak po 1, rozhodčí K.Šot

3.10. - OP ml.žáků - Sv. Hrádek - So Mochtín 1:1 (0:0), náš tým byl po celé utkání lepší, fotbalovější, přesto 0:1 prohrával. Až 2 minuty před koncem vyrovnal na 1:1 Jan Šafránek.Rozhodčí R.Koura, naši kluci drží 2.místo v tabulce.

2.10. - OP st. přípravka - St.VD Luby - So Mochtín 4:2 (0:2), po vyhraném poločase se zdálo, že si Mochtín odveze z Lub všechny 3 body! Bohužel, ve II.poločase naši kluci přestali bojovat a to se jim vymstilo. Zbytečně prohráli. Branky : Radek MUŽÍK, Marek BÖHM, rozhodoval P.Diepold.

P o z o r  !   TRENINKY mužů budou v tomto týdnu v úterý a čtvrtek od 17,30 hod.  !!!

UPOZORŇUJI všechny trenéry a hráče, aby v případě mokrého hlavního hřiště - využívali k treninkům přiléhle treninkové plochy vedle hlav. hřiště a treninkové hřiště. Též je k dispozici na trenink i víceúčelové hřiště s umělým povrchem - je však nutné nosit s sebou kromě kopaček i vhodnou obuv na tuto umělku (tarfy, popř. tenisky a pod - NE kopačky !!!).  HLAVNÍ hřiště (je podmáčené) si musíme šetřit na mistrovské zápasy !!!