Naši žáci - florbalisté, budou obhajovat v sobotu 23.10.2010 v hale Masarykovy ZŠ v Klatovech titul přeborníka Plzeňského kraje ve florbale žáků odboru SPV (Sport pro všechny) !

Před tím, ale musí absolvovat okresní kolo a postup si vybojovat ! Okresní kolo - turnaj, který náš odor SPV pořádá v pátek 1.10.2010 v tělocvičně Masarykovy ZŠ v Klatovech začíná v 16,30 hod. s tím, že sraz hráčů je již v 16,15 hod. !

Předpokládám účast na tomto turnaji všech našich opor pro letošní rok (Zb. Smolík, D.Sváček, J.Šafránek, P.Harmady, J.Žiak, V. a J. Pretzelmayer, J.Bejvl - a další), srdečně na něj ale zvu i všechny naše další kluky - žáky Sokola Mochtín, které si rád vyzkouším !!

Podmínkou účasti je přijít včas v pátek 1.10.2010 na sraz do ZŠ Masarykova Klatovy, mít s sebou čistou sportovní obuv na umělý povrch haly, florbalovou hokejku (v nejnutnějším případě Vám ji půjčím !), sportovní oblečení a chuť podat co nejlepší výkon !

Na turnaj můžete přizvat i své šikovné kamarády - florbalisty  - budou vítáni !

Po tomto turnaji - provedu nominaci na  krajské finále (na sobotu 23.10. od 8,00 hod.) a s nominovanými se domluvím na případné další společné  přípravě a dalších organizačních věcech !

S pozdravem Karel Šot - tel. 376 315974, mob. 605 357370 - rád odpovím na další dotazy a sdělím další informace !

Těším se na co největší Vaši účast !