Přípravný fotbal

O víkendu 8. a 9.3.2008 se připravovali na mistrovské jaro muži i dorostenci. Hrálo se na hřištích soupeřů, muži shodně vyhráli 4:2, dorostenci v Plánici dokonce 10:0.8.3.08 Tatran Dlouhá Ves – Sokol Mochtín 2:4 (2:1). Oba soupeři se dobře znají z I.B třídy, hrálo se na hřišti v Hrádku s nasazením a slušně. Dlouhá Ves těžila z hrubek naší obrany a ve 20.minutě vedla 2:0 ! Mochtín se naštěstí brzo otřepal a snížil Ji.Dolejšem ve 25.minutě na 2:1. Po přestávce soupeři viditelně ubývalo sil, naši hráči se dostávali do šancí a otočili výsledek na 2:4 ! Branky : Dolejš Jiří, Šup Ondřej, Novák Zdeněk a v 89. Mareš Jaroslav.

Sestava : Rajtmajer (Blumentrit), Troch, Šup, Bejvl, Černý, Dolejš, Mareš, Kašpar, Novák,

               Podráský, Břečka – Kubala, Čeleda – ten se ale zranil při rozcvičení.

Další přípravný zápas áčka je v sobotu 15.3. od 14,00 hod. ve Velkých Hydčicích. Jede se auty, společný odj. z KT od pošty ve 12,30, z Mochtína od hřiště ve 12,40 hod. Drezy: Šup8.3.08 TJ Sokol Neznašovy – Sokol Mochtín B 2:4 (0:2). Béčko nastoupilo s 12 hráči, ale nakonec dohrávalo v 9 lidech, když pro zranění odstoupili H.Pikhart a Vl. Bauer, dříve musel odjet hrající trenér J.Kolárik. Ten však ale stačil dát 1 gol, 3 přidal Lukáš Kolárik, který byl jasně nejlepším hráčem našeho béčka. Rozhodčí L.Lecjaks.

Další přípravný zápas béčka je v sobotu 15.3. od 14,00 hod. v Chocomyšli (možná v Chudenicích). Spol. odjezd auty z KT od pošty bude ve 12,45 hod. Drezy : Ji.ŠvátoraSestava Muži B - Šot K., Pikhart H.(do 70.min.), Pavlík J., Švátora Ji., Holiš T., Kolárik L., Nováček V., Dolejš Ji.st., Voráč J., Bauer Vl., Nový L., Kolárik J.V nominaci na muže A i B budou i někteří dorostenci !9.3.08 dorosty Sokol Plánice - So Mochtín 0:10 (0:5). Domácí vůbec nestíhali a kdyby za ně ve II.poločase nechytal náš brankář V.Šperl, tak by z toho byla ještě větší výhra. 
Sestava
dorostenci: Šperl V., Staněk P., Špindler V., Vacherlon P., Zhwakin S., Šťastný J., Sysel P., Voráč J., Kašpar L., Novák V., Vondřička J.
Branky : Vondřička Josef - 3, Kašpar Luboš - 2, po jedné Šťastný Jakub, Zhwakin Saša, Novák Václav, Voráč Jan, Sysel Petr


Naši dorostenci mají ve středu 12.3.2008 od 18,00 hod. naposledy tělocvičnu v SPŠ v Klatovech.

Přátelský zápas je čeká v neděli od 10,00 hod. v Nýrsku s místní Okulou. Jede se auty, spol. odjezd z KT od pošty bude v 8,50 hod.POZOR – TRENINKY jsou již venku v Mochtíně !!!     Treninky mužů (ale i dorostenců) jsou nyní již venku v Mochtíně a to každé úterý a čtvrtek. Sraz v 17,00 hod., s sebou si berte věci na treninkové hřiště i na umělý povrch !