Přípravný zápas odehrálo v neděli naše béčko mužů ve Kdyni. Bylo posíleno o několik hráčů "A" týmu, ale na výkonu to moc znát nebylo.

8.8.2010 - přátelsky - SK Kdyně 1920 - So Mochtín "B"  2 : 2 (1:0). Sobotní zápas mužů Mochtín A - Chodov musel být pro nezpůsobilý terén hřiště odvolán a tak několik hráčů áčka se zapojilo i do nedělního zápasu ve Kdyni. Hrálo se na treninkovém hřišti, míč byl na nerovném terénu hodně neposlušný. Domácí tým (hraje okresní přebor Domažlicka) předvedl solidní výkon a překvapivě byl v 1.poločase lepší. Do vedení šli domácí ve 42.minutě, když těžili z chybného výkopu našeho golmana a následně i z chyby naší obrany. O poločase došlo k velkému střídání, trenér J.Pavlík dal příležitost dalším hráčům, kteří na zápas přijeli. Hra Mochtína se zlepšila, ale po další chybě v obraně šli domácí v 55. minutě do dvoubrankového vedení. Postupem času Mochtín zvyšoval tlak a dočkal se vyrovnání. V 60.minutě snižoval polocentrem (polostřelou) J.Voráč, o pět minut později vyrovnal na 2:2 dorážkou (po střele P.Černého z VPK) P.Zoubek.  Sestava Mochtína : Hromada, Švátora Ji., Bejvl (65.Černý), Staněk, Špindler, Černý (46. Kůl), Tománek (Flodr ml.), Dolejš st., Novák (46. P.Švátora), Dvořák (46.Voráč), Čeleda (Zoubek), branky : VORÁČ Jan, ZOUBEK Pavel - po 1.

Další program mužů :

úterý 10.8.2010  - od 18,00 hod. trenink v Mochtíně

středa 11.8.  - od 18,30 hod. příprav.zápas MOCHTÍN - ŠVIHOV

pátek 13.8.   - od 18,00 hod. trenink v Mochtíně

sobota 14.8.  - od 17,00 hod. 1. mistrovský zápas OP mužů NEZAMYSLICE - MOCHTÍN B