Dovoluji si tímto vyzvat všechny trenéry jednotlivých týmů Sokola Mochtín, aby zajistili výběr hráčských a členských příspěvků na 1.pololetí roku 2010.

Přehled o výši příspěvků je uveden na našem webu červeně vpravo pod názvem "Příspěvky 2010". Tento dokument je též vyvěšen na nástěnce v kabinách na hřišti v Mochtíně.

Termín výběru je stanoven do 10.května 2010. Byl bych rád, aby se dodržel !

Jsme z loňského roku, kdy jsme měli mimořádně velké výdaje (oprava starých kabin, automatická závlaha, rekonstrukce hřišť a s tím spojené vícenáklady, včetně pronájmů cizích hřišť a pod. ve velké finanční ztrátě. Navíc se již v loňském roce zcela zastavil tok příspěvků na činnost od ČSTV i ČMFS, takže finanční krize dopadla hodně citelně i na všechny sportovní organizace, včetně nás.      Výběr příspěvků bude proto pro nás jedním z významných zdrojů příjmů.

Zároveň chci požádat všechny týmy, aby po trenincích a zápasech doma si vždy zajistily základní opravu hřiště (zašlapání drnů), úklid přenosných branek mimo hl.hřiště a úklid kabin ! Rozpis služeb k úklidu kabin stanoví předem vždy trenér s kapitánem mužstva. Předpokládám, že u týmů přípravek pomohou s těmito úkoly hlavně rodiče našich nejmenších fotbalistů.

Předem Vám za splnění těchto úkolů děkuji, přeji hodně úspěchů ve sportu i v soukromém životě !