Ani na jediný bod nedosáhli muži Sokola Mochtín o Velikonoční sobotě 3.4.2010. "A" muži doma prohráli s béčkem TJ Přeštice 0:1, béčko si domů přivezlo porážku 1:3 z Velkých Hydčic. V obou utkáních podali naši fotbalisté jen průměrné výkony, ani soupeři však nehráli žádný oslnivý fotbal. O to více mrzí bodové ztráty. "Áčko", kterému nepomohly ani nové drezy,navíc ztratilo i Ji.Čeledu, který byl v domácím zápase hrubě faulován přeštickým hráčem. Do nemocnice ho odvezla rychlá záchranná služba - přejeme mu brzské uzdravení !

I.B tř. - Sokol Mochtín - TJ Přeštice "B"  0:1 (0:0).  Souboj tradičních soupeřů nepřinesl přítomným fanouškům žádný oslnivý zážitek. Hrálo se většinou od vápna k vápnu, bez velkých šancí na obou stranách. Oba týmy podaly jen průměrné výkony s řadou nepřesností a tvrdých zákroků, které rozhodčí Nesvadba z Nýřan ocenil 10x žlutou kartou (4:6) + 1 červenou (hostující Brada). Náš tým se snažil o ofenzivní pojetí hry, ale vše se zadrhávalo na špatné nahrávce , či zbytečných ztrátách míče. První velkou šanci na gol měli hosté hned v úvodu II.poločasu. Sám se před naším golmanem ocitl v tutovce Kroupa, ale ten mu ji včasným vyběhnutím zmařil. Vyrovnaný souboj pokračoval, snaha našeho mužstva o vstřelení branky končila u našich útočníků (Novák,Tykal), kteří se k zakončení prakticky vůbec nedostali, chyběla i střelba záložníků ze střední vzálenosti. To samé bylo i ze strany hostů, vše nasvědčovalo tomu, že utkání skončí bezbrankovou remisou, jenže ... v 75.minutě zahrávali hosté rohový kop,míč prošel až po špatně pokrytého Ji. Kroupu a ten patičkou ze dvou metrů poslal míč do mochtínské sítě - 0:1 ! Smolný a zbytečný gol, na který již naši hráči nenašli sílu odpovědět. Snaha tam byla, ale fotbalovosti málo. Soupeř si jednogolový náskok udržel, odvezl si všechny 3 body. Rozhodčí K.Nesvadba, ŽK 4:6, ČK 0:1, 50 diváků.  Sestava : Hromada, Švátora P., Čeleda (60.Troch), Plánička, Podráský, Špindler,  Babka (65.Voráč), Dolejš T., Dolejš Ji., Novák, Tykal,

OP mužů Ta V.Hydčice - Sokol Mochtín "B"  3 : 1 (1:1). Naše mužstvo si jelo do V.Hydčic pro bod a mělo na něj. Domácí sice vedli brzo 1:0, ale nic zázračného nehráli. Bohužel, ani náš tým nepodal očekávaný výkon a tak z toho byla nakonec porážka, která mrzí. Do poločasu sice náš střídající dorostenec L.Bláha (patřil s P.Černým k našim nejlepším hráčům, L.Novému a M.Matouškovi se naopak vůbec nedařilo)) stačil srovnat na 1:1,P.Černý navíc z VPK trefil tyč domácí branky! Bohužel, hned v úvodu druhé části hry, po fatálních chybách našich zkušených hráčů (Křivánek, Ji.Švátora, Ji.Dolejš), šli domácí znovu do vedení, které následně ještě navýšili. Až potom začal Mochtín mohutně dotahovat, měl šance alespoň na remisu (Matoušek, Křivánek i další), ale golové zakončení chybělo. Body zůstaly ve Velkých Hydčicích. Rozhodčí J.Abrahám ze Sušice, sestava Mochtína "B" : Tomaka, Staněk, Křivánek, Sysel, Švátora Ji., Zoubek (60.Kloupar), Černý, Dolejš Ji.st., Nováček (35. L.Bláha), M.Matoušek, Nový, branka : Lukáš BLÁHA (jeho první za muže So Mochtín - blahopřejeme !)

TRENINKY mužů : budou v Mochtíně od 18,00 hod. v úterý a pátek !  

Další zápasy : budou opět v jeden den - v sobotu 10.4.2010. Béčko doma od 14,00 hod. s TJ Bezděkov, áčko zajíždí do Blovic !