Informace

Pozor ! Ve Kdyni hrát naši muži "A"v neděli 7.3.2010 nebudou. Soupeř utkání zrušil pro velký příval sněhu !  Hrát ale chceme a tak se snažíme o zajištění náhradního hřiště i soupeře.

Hřiště již mám. Je zajištěné v HRÁDKU u Sušice se začátkem v 10,00 hodin. Nyní se pokouším sehnat soupeře.   BOHUŽEL, žádného soupeře jsem NESEHNAL - HRÁT SE NEBUDE !

Původně jsme s trenérem uvažovali  o náhradním řešení a to o  TRENINKU od 10,00 hod. v Mochtíně.  Sněhu ale napadlo do této večerní (sobotní) doby nečekaně mnoho, a tak jsme se rozhodli, že trenink v neděli 7.3. nebude -  hráčům se uděluje  v o l n o !

POZOR - je ZMĚNA i u TRENINKU mužů :

ve středu 10.3.2010 nebude v Mochtíně, ale bude v Klatovech - tělocvična Gymnázia Klatovy od 18,30 hod. (ne sraz - začíná se v 18,30 !). Páteční trenink (12.3.) zůstává - tj. v Mochtíně od 17,30 hod. .

 Očekáváme maximální účast hráčů A i B týmů (i dorostenců). Po pátečním treninku bude provedena nominace na nedělní přípravné zápasy 14.3. . "A" tým jede do Domažlic na umělku, "B" tým ve stejný den hraje v Lubech se Startem "B",  (sobotní zápas v Bílukách s Černicemi jsme zrušili).

Poděkování  pro R.Trocha, který nám pomáhal Vás vyrozumět SMS zprávou a telefonátem. Několikáte jsme mu to zkomplikovali i změnou rozhodnutí. Omlouvá me se.