Vynucené změny termínů přátelských zápasů našich týmů mužů jsme museli udělat již dnes a to na základě odřeknutí účasti SK Strážov na plánovaném sobotním utkání Mochtín - Strážov. To se mělo odehrát od 13,00 hod. na hřišti v Hrádku, Strážov má ale velkou marodku, někteří hráči (dle informace trenéra P.Presla) jedou na lyže, nedali by tým dohromady - ze zápasu se omlouvají !

Podařilo se nám ale sehnat náhradního soupeře a to Sokol Kolinec. Je to účastník III. třídy a proto jsme se rozhodli, že s tímto soupeřem přípravné utkání odehraje naše "B" mužstvo, Áčko převezme nedělního soupeře SK Kdyně.

Znamená to že :

- v sobotu 6.3.2010 bude odehráno v Hrádku u Sušice od 13,00 hod. zápas Mochtín "B" - Kolinec. Pojede se auty, odjezd od pošty z Klatov v 11,35, z Mochtína od hřiště v 11,45 hod. - drezy: Švátora Ji.

- v neděli 7.3.2010 se bude hrát ve Kdyni od 14,00 hod. zápas  Kdyně - Mochtín "A". Opět se pojede auty hráčů, odj. z Mochtína ve 12,30, z Klatov od pošty ve 12,40 hod.

N o m i n a c e   hráčů na oba zápasy bude provedena v pátek po treninku v Mochtíně, který začíná v 17,30 hod. - očekáváme proto na něm maximální účast hráčů !  Do nominace "B" týmu se pravděpodobně prosadí i někteří dorostenci - počítejte s tím.