V sobotu 14.11.2009 odehrají naši muži "A" svůj poslední mistrovský zápas podzimu 2009 a to v Dlouhé Vsi.  Marodů přibývá a tak je dobře, že je již konec sezony.

Do Dlouhé Vsi jedeme v sobotu 14.11.2009  a u t o b u s e m, který bude odjíždět z Klatov od Lídlu ve 12,15 hod., z Mochtína od zast. ČSAD ve 12,25 hod.  Po čtvrtečním treninku byla provedena následující

nominace hráčů :  Hromada, Špindler, Švátora P., Podráský, Břečka, Čeleda, Kašpar, Hořejší, Voráč, Novák, Matoušek, Dolejš T., Křivánek, Nováček - a bude-li moci jet, tak i R. Tomaka !

Žádám uvedené (nominované hráče), aby v případě, že k zápasu nebudou moci jet, tuto skutečnost obratem sdělili na tel. 605 357370 - K.Šot.

Srdečně zveme k účasti na posledním utkání  roku 2009   i všechny naše další hráče a také naše  f a n o u š k y. Využijte toho, že jede autobus !!!