Po čtvrtečním treninku při umělém osvětlení v Mochtíně byla provedena nominace hráčů na víkednové zápasy. Bohužel, vedení FO nemůže počítat s několika hráči, kteří jsou zraněni, nebo služebně mimo a tak se nominace na sobotu a neděli 31.10. a 1.11.2009 dělala hodně těžce.

Spoleháme na všechny naše zdravé(nominované) hráče, že v utkáních odvedou maximum a pokusí se získat pro Mochtín tolik potřebné mistrovské body ! Přivítáme, když si tentokráte odpustíte předzápasové "posezení u kávy" a soustředíte se pouze  jen a jen na důležité zápasy, které nás čekají !  Díky.

Sobota 31.10.2009  -  muži "B" zajíždí k utkání OP do Dešenic, kde se hraje prakticky o 6 bodů ! Zápas začíná již ve 14,00 hod., jede se auty, odj. z Mochtína ve 12,10 hod. (drezy jsou připravené - vezmou je Ji.Švátora a P.Černý !), z Klatov od pošty pak ve 12,20 hod.

Nominace hráčů do Dešenic : Tomaka, Nováček, Švátora Ji., Nový, Břečka, Křivánek, Černý, Dolejš st., Bláha, Sysel, Zoubek, Kolárik L.    -    J.Pavlík ještě zkusí zajistit dorostence M.Matouška a L.Bláhu.              Žádáme naše hráče P.Sysla a J.Voráče, aby v žádném případě nehráli  dopoledne za dorost Lub !!!  Potřebujem je "čerstvé" do našich týmů mužů !

Neděle 1.11.2009 hrají muži "A" So Mochtín doma od 14,00 hod. se Sokolem LOSINÁ. Soupeř je na 2. místě tabulky I.B třídy, bude to těžký soupeř a my potřebujeme bodovat ! Zde je NOMINACE na uvedený duel : Rajtmajer, Hromada, Čeleda, Podráský, Troch, Kašpar, Dolejš T.,Hořejší, Voráč, Novák, Tykal, Švátora P.,Špindler, Břečka - a bude-li moci ještě někdo ze soboty, tak ho rádi v kabině před zápasem přivítáme - sraz ve 13,00 hod.

Zde žádáme Jirku ČELEDU, aby v žádném případě v sobotu nenastoupil v utkání za Strážov ! Je nás pět a půl, nesmíme si dovolit žádnou ztrátu. Máme k tomu se Strážovem uzavřenu i vzájemnou dohodu.

Srdečně zveme na uvedené zápasy naše příznivce !

P.S.  - případné omluvy (změny) hlaste obratem K.Šotovi na tel. - 605 357370 . děkuji !